رفتن به نوشته‌ها

چک Delonte غرب را به مرکز توانبخشی فلوریدا: گزارش

عنصر

وضعیت دلونته وست مدتی است که دنیای ورزش را نگران کرده است. ستاره سابق بسکتبال در تیم هایی از جمله کلیولند کاوالیرز ، بوستون سلتیکس ، سیاتل سوپرسونیکس و دالاس ماوریکس بازی می کرد ، اما در سال های اخیر سلامتی این بازیکن 37 ساله باعث نگرانی شده است. مردم ویدئوهایی از غرب را در خیابان بارگذاری کرده اند ، یا به طور نامنظم می رقصند ، خواهان پول یا غذا می شوند ، یا بی هدف سرگردان هستند. شایعاتی مبنی بر اینکه وی از مشکلات روحی و روانی مختلف یا سو abuse مصرف مواد رنج می برد ، وجود داشت و مالک ماوریکس ، مارک کوبان ، تصمیم گرفت که زمان آن فرا رسیده است که او بار دیگر وارد عمل شود.

[محتوای جاسازی شده]

با کمک مادر دلونته وست ، کوبایی توانست به او کمک کند تا ردیابی شود و در حال پیوستن به دوباره با بالر سابق بود. دالاس نیوز گزارش داد که کوبایی در سال 2016 به آنها گفت که “ما چندین بار سعی کرده ایم به او کمک کنیم ، شما هیچ تصوری ندارید.” آنها همچنین گزارش دادند كه كوبایی وست را به یك مركز توانبخشی در فلوریدا برد و بلافاصله پس از آخرین دیدار مجدد آنها هزینه اقامت وی ​​را پرداخت كرد.

در سال 2012 ، دلونته وست به دالاس نیوز گفت كه مارك كوبان چه مقدار برای او ساخته است . وی اظهار داشت كه به دلیل بدنامی و مشكلات حقوقی ، شغل وی وجود ندارد و حتی در یافتن مسكن نیز مشكل دارد. وست در آن زمان گفت: “به زودی وقتی آقای کوبا این موضوع را شنید ، یک تماس تلفنی برقرار کرد و همه در صف ایستاده بودند تا یک آپارتمان را به من اجاره کنند.” آنها دوباره تماس می گرفتند و گفتند: “هی ، ما مجموعه پنت هاوس را داریم برای شما. “

مطالب جالب  Juice WRLD در "Slime Language 2" جوان اراذل و اوباش

[از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *