رفتن به نوشته‌ها

دیوید بنیوف از ممیزی “بازی تاج و تخت” پدرو پاسکال یادآوری می کند: “به نظر می رسید Sh * t”

مجری برنامه نمایش تاج و تخت دیوید بنیوف نشان داد که چگونه این سریال پدرو پاسکال را برای بازی در نقش اوبرین مارتل بازی می کند ، نقشی که او را به ستاره تبدیل می کند . ستاره ماندالوریایی ظاهراً تست شنوایی خود را به صورت عمودی بر روی آیفون خود ضبط کرد.

پدرو پاسکال ، بازی تاج و تخت چلسی گوگیلمینو / گتی ایماژ

“اول از همه ، این یک ممیزی سلفی آیفون بود ، که غیر معمول بود” بنیوف به ورایتی گفت. “و این یکی از آیفونهای نوک تیز با دوربینهای فانتزی نبود. به نظر می رسید گنده است ؛ عمودی شلیک شده است. همه چیز بسیار آماتورانه بود. به جز عملکرد ، بسیار شدید و باورپذیر و درست بود.”

بنیوف می گوید که ستاره های آینده پاسکال به محض پایان فصل روشن بودند: “هنگامی که کل فصل را دیدیم ، بدون شک پدرو یک ستاره خواهد بود. من صراحتاً فکر کردم که او شایسته شناخت بیشتر است. آیا او نامزد دریافت جایزه ای شده بود؟ او باید این جایزه را می گرفت. اما من و دن از اینكه پدرو را در شغل خود قرار دادیم كه به صعود او كمك می كند ، بسیار خوشحال شدیم ، زیرا او گوهر مطلق یك بازیگر و یك مرد است. “

علی رغم استعداد او ، مجری برنامه قصد نداشت او را بیش از این دور نگه دارد. وی گفت: “نه. منظورم این است كه ما پدرو را دوست داریم. و ما این شخصیت را دوست داشتیم. اما مرگ او در دستان كوهستان یكی از قتلهای بی رحمانه مورد علاقه ما از كتاب های جورج بود.”

[از طریق]

مطالب جالب  بیلی Eilish بدن شرمنده برای پوشیدن لباس های تنگ
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *