رفتن به نوشته‌ها

دیو Chappelle می گوید منتقدان به “خفه F * CK تا برای همیشه لطفا برای” در طول امی گفتار

عنصر

دیو چاپل اغلب به عنوان یکی از بهترین کمدین های تاریخ شناخته می شود اما ویژه برنامه های اخیر وی با انتقاداتی روبرو شده است. بسیاری از منتقدان این اقدام ویژه را اهانت آمیز قلمداد می کردند در حالی که طرفداران از شنیدن افکار چاپل در مورد موضوعات مختلف بسیار هیجان زده بودند. برخی احساس کردند او ضربات کمی به قربانیان حمله جنسی ، جامعه LGBTQ و موارد دیگر وارد کرده است. با وجود این ، Chappelle فقط Emmy را برای Sticks & Stones سال 2019 به خانه برد.

در طی سخنرانی پذیرش ، Chappelle تلاش مشترکی را برای آدرس دهی به افراد ناخوشایند که در ابتدا انتقاد ویژه از کمدی خود را انجام دادند ، انجام داد. و او همانطور که انتظار داشتید سخنان خود را کم نمی آورد.

با لبخندی بر لب و سیگار روشن در دست گفت: “پسر ، کاملاً تعجب آور است.” وی ادامه داد: “منظورم این است که من همه بررسی ها را خواندم و آنها چیزهای وحشتناک زیادی را بیان کردند. آنها برای من خجالت کشیدند. من راه خود را گم کردم. حتی ارزش دیدن را نداشت.” “امیدوارم همه شما منتقدین از این چیزها بیاموزید. این یک لحظه قابل آموزش است – لعنت را برای همیشه خاموش کنید!”

چاپل با تشویق حضار مواجه شد. او همچنان فریاد بزرگی را برای همه کمدین های دیگری که امشب برای Emmy معرفی شده بودند فریاد زد. سخنرانی زیر را بررسی کنید.

مطالب جالب  مسلسل کلی شروع به تیراندازی به اولین وسترن خود می کند
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *