رفتن به نوشته‌ها

داریل موری تشکر جیمز هاردن در تمام صفحه روزنامه آگهی

عنصر

داریل موری 13 فصل را به عنوان مدیر کل موشک های هوستون گذراند و در آن زمان ، او کمک کرد تجزیه و تحلیل ها را به لیگ خوب یا بد برساند. نوع نگاه موری به بازی خاص بود و وقتی چند سال پیش جیمز هاردن را به تیم آورد ، توانست به طور كامل آنچه را می خواست با این حق رای بدست آورد ، دریابد. متأسفانه ، تیم به راحتی هرگز نتوانست از پس هیجانات برآید و یک قهرمانی را به شهر هوستون برساند.

هفته گذشته مشخص شد که موری برای گذراندن وقت بیشتر از تیم دور می شود با خانواده اش. موری به مناسبت پایان دوران حضور خود در راکت ، به نشریه Houston Chronicle رفت و در آنجا از هواداران ، به ویژه جیمز هاردن ، برای همه حمایت هایشان تشکر کرد.

“یک صفحه کامل می تواند فقط به جیمز اختصاص یابد موری گفت: “او نه تنها زندگی من را دگرگون کرد ، بلکه در بازی بسکتبال نیز انقلابی ایجاد کرد – و این کار را ادامه می دهد -. “این بازی به دلیل جیمز به شکل متفاوتی انجام می شود و در هر زمین بازی در جهان ، نسل بعدی استعداد مشغول مطالعه و تقلید از بازی او است. من باور نمی کنم که دیگر نتوانم یک جلسه استراتژی دیگر با جیمز داشته باشم.”

با حرکت به جلو ، رافائل استون مدیر کل تیم خواهد بود که مهر تأییدیه را از موری دریافت کرده است. با آمدن جهت جدید ، جالب است که ببینیم استون در نقش جدید خود چه خواهد کرد.

مطالب جالب  J. کول Dreamville را گسترش می دهد شرکت با چند رسانه ای بخش
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *