رفتن به نوشته‌ها

تهدید دنی گرین واکنش نشان می دهد به مرگ فرستاده به سوی نامزد

عنصر

دنی گرین این شانس را داشت که جمعه شب هفدهمین قهرمانی لس آنجلس لیکرز را بدست آورد. گرین در چند ثانیه یک شوت سه امتیازی کاملاً باز داشت و همانطور که اکنون همه می دانند ضربه او را از دست داد. Heat به پیروزی در این بازی ادامه داد و اکنون ، بازی 6 یکشنبه شب رو به پایین است. هر طرفدار عادی L را قبول می کند و منتظر بازی بعدی است. برخی از طرفداران این کار را به اوج خود رساندند ، زیرا تهدید به مرگ نامزد گرین ، از طریق شبکه های اجتماعی بودند.

گرین هنگام صحبت با رسانه ها قبل از بازی 6 ، تهدیدها علیه دیگری را که به عنوان مهم بود تهدید کرد و خاطرنشان کرد که او “امیدوار است [آنها] علاقه زیادی به رای دادن داشته باشند ، یا بی عدالتی برای این افراد که سزاوار عدالت هستند – ما تغییرات بهتری در کشور خواهیم داشت.”

گرین ادامه داد شلیک واقعی در جایی که اعتراف کرد لحظه ای است که آرزو می کند بتواند به عقب برگردد. “من وقت بیشتری از آنچه فهمیده بودم داشتم ، باید وقت بیشتری می گرفتم … من هر كاری می دادم تا این ضربه را دوباره برگردانم ، به من اعتماد كن. […] هر كس كه بسكتبال بازی می كند می داند كه هرگز فقط در یك بازی نیست. “

گرین و لیکرز امشب می توانند از گرو در اوردن بازی 6 در ساعت 7:30 PM EST استفاده کنند. پیروزی خواهد یک عنوان NBA در اولین فرمت حباب لیگ سفت.

مطالب جالب  Kevvo & J Balvin به قطره برگشت به خصال نیاکان Reggaeton به جام جم "Billetes Azules"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *