رفتن به نوشته‌ها

DaniLeigh به سرعت شایعات عاشقانه Lil Durk را خاموش می کند: “Chill TF Out!”

او در مورد زندگی عاشقانه خود اغلب خصوصی است ، اما پس از عمومی شدن روابط با DaBaby ، همه افراد در تجارت دنیلی حضور داشته اند. این هنرمند Def Jam به طور معمول نظرات مردم را نادیده می گیرد زیرا این افراد در رابطه با کسانی است که ممکن است با او قرار نگذاشته باشد یا نه ، اما دانی لای احساس کرد که لازم است افرادی که قصد داشتند او را با لیل دورک ارتباط دهند ، تعطیل شوند. وی ویدئویی را به صفحه اینستاگرام خود ارسال کرد که نشان می داد چند حرکت رقصنده خود را به خواننده رپ شیکاگو آموزش می دهد و فقط چند ثانیه طول می کشد تا مردم با اظهار نظر در مورد لرزش های معاشقه نظرات خود را شروع کنند.

DaniLeigh، Lil Durk، Rumors، India Royale
تئو وارگو / کارمندان / گتی ایماژ

با این حال ، دورکیو سالهاست عاشق دوست دخترش هند رویال است و چون بازی رپ می تواند کثیف باشد ، دنی لای پا پیش گذاشت و به مردم گفت آرام باشید شایعات. “شما به من لطف خواهید کرد و از خود خنک خواهم شد !!” او در اینستاگرام نوشت. “هیچ حد و مرزی عبور نکرده است / یا هر چیزی از این قبیل اتفاق افتاده است ، او احترام احمقانه ای را نشان می دهد و هر ثانیه رابطه خود را نشان می دهد بنابراین با bs tryna start sh * t متوقف می شود.”

در همین حال ، بیش از در صفحه لیل دورک ، خواننده رپ سلفی خود را با هند به اشتراک گذاشت و از دوست دخترش در زیرنویس تعریف کرد … با تهدید هر کسی که سعی در ضربه زدن به او داشته باشد. دورك نوشت: “شما دوباره به من انگیزه دادید وقتی كه به خودم تردید كردم از شما عزیزمindiaroyale متشکرم.” از زیر کلیک کنید پست هر دو DaniLeigh و Lil Durk است.

مطالب جالب  اودل بکهام جونیور پس از آسیب دیدگی جدی زانو
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *