Notice: Undefined index: short in /home/downlo20/music-ha.ir/wp-content/plugins/mkia_shortlink_plugin/mkia_shortlink_plugin.php on line 600
رفتن به نوشته‌ها

DaBaby می گوید که “5 جریان” برتر “جریان” را در این بازی دارد


Notice: Undefined index: short in /home/downlo20/music-ha.ir/wp-content/plugins/mkia_shortlink_plugin/mkia_shortlink_plugin.php on line 600

نزدیک به دو سال از آغاز سلطنت DaBaby در بازی رپ می گذرد. آهنگ هایی مانند “Suge” و “Baby On Baby” به او کمک کردند تا یکی از داغترین های بازی شود اما آهنگ های آن مانند “Rockstar” که موقعیت را قوت بخشید. علی رغم اینکه یکی از پرطرفدارترین رپرهای بازی است ، بسیاری از جریان وی و میزان قابل پیش بینی بودن آن انتقاد کرده اند. این یک شوخی دویدن است که وی حتی در یک برهه از زمان حتی به آن اعتراف کرده است.


لیزا لیک / گتی ایماژ

آخر هفته آخر DaBaby به توییتر رفت و در آنجا طرفداری او را صدا زد که به او گفت” بهتر است ” جریان خود را تغییر دهید. ” DaBaby به سرعت اشاره کرد که شخصی که توییت می کند کارتهای سفارشی Pokémon با رپرهای روی آن می سازد و به او می گوید: “بهتر است زندگی را تغییر دهی و با آنها کارت Pokémon الاغ گربه را ترک کنی.” و در حالی که فرد به روشنی احساس می کرد نوعی روش است که DaBaby از او به عنوان “گربه” برای ساخت کارت های Pokémon یاد می کند ، رپر هنوز هم چیزهایی برای بیرون آوردن از قفسه سینه داشت.

همه جریان های داغ را از 5 داغترین در بازی می دانید همین حالا؟” او بلافاصله پس از آن به طرفداران یادآوری کرد. “شما می دانید که این جریان باعث شده Baby بیش از دنبال کنندگان اینستاگرام دلار داشته باشد؟” وی اضافه کرد.

توییت های DaBaby با جریان او آغاز شد ، اگرچه او شروع به تأمل در مورد شهرت و شایعات بعدی کرد. در یک سال گذشته ، او خود را در کانون اختلافات زیادی در مورد زندگی عاشقانه ، پرونده های قضایی و موارد دیگر پیدا کرده است. اگرچه او اصرار دارد كه به این روایتهای دروغین كه پس از وی دنبال شده اند ، اهمیتی نمی دهد ، اما تصدیق كرد كه احتمالاً باید این كار را انجام دهد. .. mfs فکر می کند من مجرد ، متاهل ، گرفته شده ، دروغگو ، تقلب ، مبارز ، قاتل ، فروشنده ، شگفت زده واقعی ، لنگ ، رپر تله ، ستاره پاپ ، راک استار هستم. من به یک MF اجازه می دهم هرچه فکر کند ، “توئیت کرد. توییت های او را در زیر بررسی کنید.

مطالب جالب  اولین مناظره ترامپ و بایدن یک آشوب داغ بود: رپرها واکنش نشان می دهند
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *