رفتن به نوشته‌ها

DaBaby پاسخ پس از گزارش از تیراندازی در فیلم برداری او

عنصر

بر اساس گزارش ها ، در حین فیلمبرداری DaBaby دیروز در ایالت خانه اوضاع به همین راحتی پیش نرفت. گزارش شده است که رپ در حال کار در حال فیلمبرداری در کارولینای شمالی بود که در محل تیراندازی صورت گرفت.

ویدئو از این حادثه شب گذشته هنگامی که مردم سعی داشتند فرار کنند در حالی که شلیک می شد ، ظاهر شد. بعدا مشخص شد که یک زن با جراحات تهدید کننده زندگی به بیمارستان منتقل شده است. ساحل ماروین از WCCB شارلوت تایید کرد که یک تیراندازی اتفاق افتاده است. صدایی در ویدئو می گوید: “آنها زن ، مرد را زدند. آنها به سمت ما تیراندازی کردند و یک بانوی موتفاکین را شلیک کردند.” “او در صحنه نمی میرد. امیدوارم آن خانم بتواند خود را به بیمارستان برساند و زنده بماند. الاغ سگ ماده *** همانطور که پلیس نیز هست. من به هیچ یک از این **** ها اعتماد نمی کنم.”

رپر قبلاً قبل از تیراندازی ویدئویی از خودش در شارلوت را به اشتراک گذاشته بود ، پول نقد می زد و از زندگی نهایت لذت را می برد. DaBaby از آن زمان به اینستاگرام رفته است و برخی از موزیک ویدیوها را تحریک کرده و به تیراندازی پاسخ داده است. ظاهراً ، او حتی آنجا نبود. وی قبل از استفاده از این لحظه برای اتصال فعالیت های موسیقی خود گفت: “من آنجا نبودم که در آن” ضربات شنیکی “الاغی که می شنوم وجود داشته باشد.” “اما من یک ویدیوی جدید در راه تو دارم.”

مطالب جالب  جیمی باتلر عقاید خود را در مورد کاهش گرما می گوید 2-0

پست او را در زیر بررسی کنید.

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *