رفتن به نوشته‌ها

کانوی صحبت می کند در مورد نحوه “موسیقی قطعا ذخیره شده” او را از خیابان زندگی

عنصر

در حالی که او همچنان به جشن انتشار اولین آلبوم استودیویی انفرادی خود از پادشاه به یک خدا ادامه می داد ، کانوی ماشین در مورد چگونگی استعدادهای او کمک کرد تا او را از یک دردسر دور نگه دارد مسیر زندگی. با هر یک از انتشاراتش – خواه تلاش های مشترک ، آلبوم های کامل یا تک آهنگ های جداگانه باشد – از کانوی نه تنها به خاطر داشتن یک مأمور موفق ، بلکه به عنوان یک شخص قابل احترام نیز ستایش می شود.

کانوی صبح برای یک گپ مجازی با ابرو نشست و در مورد شعرهای او در مورد موسیقی که او را از خط مشکلی دور نگه داشت ، س wasال شد. رپ گفت: “مانند واقعی ، واقعی موسیقی قطعاً زندگی من را نجات داد.” وی افزود که دوستان فقید او “مکانی را برای عقب نشینی از زندگی در خیابان” برای او و دیگران فراهم کردند. “بوفالو ، ما بدون منابع زیادی به یک هنرمند آینده دار احتیاج داشتیم. بنابراین ، این بچه ها واقعاً آخرین پول خود را صرف کردند و استودیو ساختند. آنها نه تنها فقط استودیو بودند ، بلکه مکانهایی بودند که می توانستیم از خیابان بیرون بیاییم کانوی ادامه داد: “موسیقی قطعاً زندگی من را نجات داد.”

. مصاحبه خواننده رپ را در زیر بررسی کنید. 1600836385_73ec9c089a634578b4dc29864d693f64.jpg “/>
خواننده رپ در مورد اینکه دوستانش به جای اینکه به خیابانها برگردند استودیوهایی را برای مردم ساخته و برای کار با موسیقی کار می کنند ، صحبت کرد.
https://www.hotnewhiphop.com/conway-speaks -در-چگونه-موسیقی-قطعاً او را از زندگی-خیابان-خبر نجات داد. 118307.html

مطالب جالب  کانوی یابد الهام بخش BET ترانه سرا از سال حذف
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *