رفتن به نوشته‌ها

کالین گاو چران ادعا جت ممکن است آتش آدم Gase به زودی

عنصر

وقتی آدام گیس به عنوان سرمربی جت های نیویورک استخدام شد ، طرفداران تردید داشتند. این مرد نوعی مربی گاربک محسوب می شود اما این فقط به این دلیل است که از مربیگری پیتون منینگ بهره مند شده است. او به عنوان سرمربی در لیگ ، زیرکار بوده و حداقل اولین حضورش در نیویورک ناامید کننده بوده است. در حال حاضر ، جت ها از نظر تاریخی یک فوتبال بد بازی می کنند و پس از باخت 36 بر 7 مقابل ایندیاناپولیس کلتس ، تیم 0-3 برای شروع فصل است.

طبق نظر کالین کوهرد ، مفسر FS1 ، منابع نزدیک به تیم به او گفته اند که اگر جت ها پنجشنبه شب به دنور برونکوس باختند ، احتمالاً گاس اخراج خواهد شد. Broncos نیز دقیقاً تیم خوبی نیست و اگر جت ها نتوانند آنها را شکست دهند ، گاس به خارج از شهر اعزام می شود.

این خبری است که طرفداران جت ها مدتی منتظر آن هستند شنیدنش همه چیز تعجب آور نیست. همانطور که کوهرد توضیح داد ، جت ها شروع به تماس با مأمورانی کرده اند که ممکن است از مربیانی که به دنبال یک کنسرت هستند ، مطلع باشند. نیازی به گفتن نیست که جت ها خود را برای بدترین شرایط آماده می کنند.

وقتی 0-3 هستید و هیچ امیدی به بهتر شدن ندارید ، گاهی اوقات تصمیمات بزرگی مانند این تصمیم همان کاری است که باید انجام دهید.

مطالب جالب  ر اونز رد دریافت پول از حامیان مغلوب ساختن پیشی جستن به پرداخت هزینه برای سیاه
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *