رفتن به نوشته‌ها

CJ مک کالم pokes سرگرم کننده در پل پیرس پس از ستایش له برون نادر

عنصر

در این مرحله ، بیزاری پل پیرس از لبرون جیمز کاملاً مستند است. پیرس به دلیل رقابتی که در طول این سال ها داشته است ، انتقاد زیادی نسبت به فوق ستاره لیکرز داشته است و همین امر باعث ناراحتی هواداران زیادی در شبکه های اجتماعی شده است. در هفته گذشته ، پیرس حتی بیشتر به دردسر افتاد زیرا او گفت که تیم ها باید از ترس از لبرون دست بردارند زیرا به زبان ساده ، او همه چیز ترسناک نیست. بلافاصله پس از تحویل گرفتن این مورد ، لبرون بیرون رفت و بلیط خود را به فینال NBA مشت کرد.

در نتیجه این امر ، پیرس شب گذشته در واقع به لواب های لوبرون هدیه داد. در حقیقت ، پیرس گفت اگر لبرون به عنوان قهرمانی NBA برسد ، بلافاصله پس از افرادی مانند مایکل جوردن در لیست تاریخ خود دوم خواهد شد.

CJ McCollum از تیم Portland Trail Blazers این نظرات را فوراً به پیرس فشار داد و گفت: “قدمهای کودک. من آن را دوست دارم پل. علائم بلوغ لول”.

با پیرس دادن لوازم جانبی به لبرون ، مشخص است که سال 2020 شبیه هیچ سالی نیست در حافظه اخیر دیده می شود. با شوخی کنار ، لیکرز میامی هیت را بازی خواهد کرد و در حال حاضر ، به نظر می رسد آنها مورد علاقه های سنگین هستند.

به ما بگویید چه کسی قصد دارد این عنوان را کسب کند.

مطالب جالب  Lil Durk می گوید که زیر سایه نظرات Blueface
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *