رفتن به نوشته‌ها

رئیس Keef تبریک لبرون پس از لیکرز جشن پیروزی برای “Faneto”

عنصر

ارثیه رئیس کیف از بسیاری جهات ادامه دارد. او همچنان به عنوان یکی از تأثیرگذارترین رپرهای دهه 2010 جایگاه خود را حفظ می کند زیرا صداهای تمرین همچنان بر روی صداهای کنونی هیپ هاپ تأثیر می گذارد و آنها را آگاه می کند. با صراحت بیشتر ، کاتالوگ گسترده وی بازدیدهایی را تولید کرده است که حتی سالها بعد خود را بی انتها نشان می دهند.

“Faneto” با گذشت پنج سال از اکران اصلی ، هنوز یک سرود است. ما دیده ایم که افراد مشهور زیادی به این آهنگ روی آورده اند اما این شب گذشته پس از قهرمانی لیکرز در لیگ NBA راه خود را تثبیت کرد. وقتی آهنگ در اواسط جشن پخش شد ، جی آر اس اسمیت در IG Live حضور داشت – دوش های شامپاین و آن نه. LeBron همچنین در این ویدیو یک کامو ایجاد می کند ، و به مقدمه می پردازد.

در حالی که بسیاری تبریک های خود را به لیکرز و لبرون از جمله باراک اوباما رئیس جمهور ارسال کرده بودند ، رئیس کیف نیز در توییتر عشق به برندگان را نشان داد. اما حتی بعد از از دست دادن میامی هیت ، رئیس کیف آرزوهای گرم خود را به جیمی باتلر کرد که

“فریاد King James & AD! Aye Butler I Love you 4Life shorty Squa squa # 300” را توییت کرد.

بدون شک باتلر یکی از سخت کوش ترین بازیکنان این فصل بود. وی با ابراز ناامیدی از عملکرد خود در بازی 6 ، قول داد که در فصل آینده این قهرمانی را به خانه بیاورد.

مطالب جالب  Kid Cudi به بود "ذخیره شده" توسط ارواح کار با Kanye غرب در کودکان و نوجوانان را مشاهده کنید

باتلر گفت: “من به مربی پت گفتم ، من به مربی اسپو گفتم که برای برنده شدن در اینجا هستم.” در یک مصاحبه پس از بازی. “من وظیفه خود را انجام ندادم ، بنابراین با حرکت به جلو ، مجبور شدم پایان معامله خود را حفظ کنم.”

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *