رفتن به نوشته‌ها

چارلز بارکلی می گوید KD یک “راننده اتوبوس” “اتوبوس سوار” نه یک

عنصر

وقتی کوین دورانت تصمیم گرفت در سال 2016 به گلدن استیت واریرز بپیوندد ، بسیاری از مردم این حرکت را یک حرکت کاملاً ضعیف می دانستند. Warriors به ​​تازگی از یک فصل 73-9 و یک حماسه سقوط در فینال NBA بیرون آمده بود. در آن زمان احساس می شد دورانت قصد دارد تیم را به هیولایی مهار ناپذیر تبدیل کند و همانطور که همه شک داشتند ، این دقیقاً همان کاری است که او انجام داده است. در سه فصل حضور در Warriors ، آنها را به حضور در فینال NBA سه بار و همچنین عناوین دو مستقیم هدایت کرد.

با وجود این ، کارشناسانی مانند چارلز بارکلی هنوز عنوان های دورانت را غیرقانونی می دانند. در حقیقت ، باركلی در هنگام حضور در نمایش Dan Patrick Show ، چالشی به دورانت فرستاد و از او خواست تا در بروكلین عنوان قهرمانی را بدست آورد. همانطور که او در کلیپ زیر توضیح می دهد ، دورانت بیشتر در “گلدن استیت” یک “سوار اتوبوس” بود در حالی که در بروکلین فرصتی برای “راننده اتوبوس” داشت.

[محتوای جاسازی شده]

“برای حضور در کوه من راشمور ، شما باید یک راننده اتوبوس باشید ، باید آن شخص اصلی تیم خود باشید. به همین دلیل لبرون آنجاست. به همین دلیل بیل راسل آنجاست. تا زمانی که KD در بروکلین یک پیروز شود ، او برای من راننده اتوبوس نخواهد بود. “

تا زمانی که KD در جای دیگری عنوان کسب کند ، موفقیت های او همیشه مورد بحث طرفداران و تحلیلگران خواهد بود. علی رغم به عنوان یکی از بهترین بازیکنان تهاجمی تاکنون ، این روایتی است که قرار است مدتها او را دنبال کند.

مطالب جالب  متیو مک کانهی می گوید پدرش هنگام رابطه جنسی با مادر
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *