رفتن به نوشته‌ها

احتمال رپر آشکار اینکه چرا وی سوپر باول آگهی پایین مک دونالد

عنصر

ممکن است مک دونالد بزرگترین حق رایانه فست فود در جهان باشد که باعث تعجب شما می شود چرا همکاری آنها با افراد مشهور طولانی شده است. مطمئناً ، این بحث وجود دارد که مک دونالد زباله است و ممکن است طرفداران خود را از دست بدهد ، اما اگر همکاری تراویس اسکات نشانه ای باشد ، مردم وقتی می بینند چهره ای آشنا با یک محصول آشنا از قبل پیوست شده است بسیار هیجان زده می شوند.

دنبال J اعلامیه همکاری Balvin دیروز ، Chance The Rapper فاش کرد که او در حال مذاکره با شرکت فست فود برای تبلیغ Super Bowl است ، هرچند همه چیز خراب شد. جو تازه گرودز ، که قبلاً برای تهیه یک کپسول با مک دونالد همکاری کرده بود ، در کلام Balvin دزدگیر شد و گفت: “آنها فقط از من استفاده کردند تا ببینند آیا می تواند کار کند یا خیر و من ثابت کردم که می توانم”. آن وقت بود که چانس وارد صحنه شد.

“من قرار بود با آنها یک تجارت فوق العاده کراوات انجام دهم. آنها با پول بازی کردند و وقتی من گفتم نه ، آنها یک جعلی من را استخدام کردند.”

برای مجتمع ، چنس قبلاً به مک دونالد توییت کرده بود که آنها باید در سال 2014 تجارت کنند. تبلیغی که او احتمالاً از آن صحبت می کند مربوط به سال 2017 است و پس از توییت او دوباره ظاهر شد.

همکاری بالوین با مک دونالد دومین مشارکت مشهور آنها از زمان مایکل جوردن در اوایل دهه 90 است. همانطور که با تراویس اسکات مشاهده کردیم ، این کالاها در چندین مکان مک دونالد کاملاً موفق به اثبات رسیده اند که نشان می دهد اقلامی مانند کاهو و بیکن رو به اتمام است زیرا کاکتوس جک تعداد زیادی از افراد را به آنجا فرستاده است.

مطالب جالب  Roney های قطره چند منظوره آلبوم جدید "مختلف مسیر"

[محتوای جاسازی شده]

[از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *