رفتن به نوشته‌ها

به احتمال زیاد رپر به دلیل گفتن مردم برای رای دادن به مادران خود

را مورد انتقاد قرار داد

ایالات متحده در اوج فصل انتخابات است زیرا شهروندان به زودی برای شرکت در رای گیری به رای گیری برای رئیس جمهور بعدی آمریکا می پردازند. جهان شاهد بوده است که جو بایدن و دونالد ترامپ در مسیر مبارزات انتخاباتی ، به موضوعات مهمی از جمله بیماری همه گیر COVID-19 ، بازسازی اقتصاد ایالات متحده ، حقوق زنان ، حذف کمک های مالی ، مهاجران بازداشت شده توسط ICE و بسیاری موارد دیگر پرداختند. Chance The Rapper طرفداران و پیروان خود را تشویق کرده است تا اطمینان حاصل کنند که آنها در انتخابات بعدی صدای خود را به گوش می رسانند و پس از اینکه دوست خوبش Kanye West پیشنهاد خود را اعلام کرد ، Chance کاملا از Ye به عنوان رئیس جمهور حمایت کرد.

Chance The Rapper، Kanye West، 2020 Election، Vote، Twitter
گیب گینزبرگ / استرینگر / گتی ایماژ

این تأیید قبلی Chance The Rapper را در میان منتقدانی قرار داد که این هنرمند شیکاگو را به دلیل فشار دادن رای دهندگان به روش Kanye مجازات کردند ، اما این کار ” پایان بحث های مربوط به انتخابات شانس. روز سه شنبه (22 سپتامبر) ، Chance The Rapper در توئیتی نوشت كه مردم باید ردیف خود را با والدین خود هماهنگ كنند.

رپ نوشت: “از مادر خود بخواهید به چه كسی رأی دهد. به كسی رای دهید.” “و به یون توجه داشته باشید آنچه کسی از من نقل کرده است. یا مادر از طریق بسیاری از کارها بوده است. از آنها بخواهید و به آنها اعتماد کنید.” بعد از خواندن چند پاسخ ، Chance The Rapper افزود: “Yall همه مادرها را نگران کرد ، من گفتم مامان”. بسیاری از مردم در مخالفت با توصیه های شانس صحبت کردند و به رپر گفتند که رای دهندگان باید به فکر خودشان باشند نه به عنوان والدینشان. برخی دیگر ، خواننده رپ را متهم کردند که باعث تقسیم برای کمک به کانیه وست شده است. زیر را که تنها چند پاسخ.

مطالب جالب  جاستین بیبر اعلام کرد "عصر جدید" با راهنما احتمال رپر
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *