رفتن به نوشته‌ها

ها Chaka Khan می گوید: “F * CK او” وقتی پرسیده شد که درباره آواز خواندن با آریانا گراند

عنصر

او یکی از مشهورترین خواننده های جهان است و وقتی صحبت از اشتراک نظرات او می شود ، نمی توان چاکا خان را ساکت کرد. این افسانه موسیقی دهه هاست که با خلق موفقیت هایی روبرو شده و هزاران مرحله را در سراسر جهان طی کرده است ، اما اگرچه او یک غواص است که در صنعت سرگرمی مورد احترام است ، اما چاکا خان خشم طرفداران آریانا گرانده را احساس کرده است.

چاکا خان با لوئنل برای تلویزیون ولاد نشست و درباره زندگی حرفه ای خود صحبت کرد و از خواننده س wasال شد که آیا هنرمندانی وجود دارد که دوست داشته باشد با آنها کار کند. چاکا اشاره کرد که هیچ هنرمند فعلی وجود ندارد ، بنابراین لوئنل از آریانا گراند نام برد. “F * ck او ، او خوب است. خان گفت: “او به تنهایی خوب است.” او نیازی ندارد – بعلاوه ، من نمی خواهم با زن دیگری آواز بخوانم. من چیزی برای گفتن با یک زن ندارم خودت میگی ما نمی خواهیم در مورد هیچ مردی صحبت کنیم. ما هیچ یک از این کارها را انجام نمی دهیم. این اتفاق نمی افتد. “

لوئنل اضافه کرد که فقط یک” رئیس b * tch “می تواند چیزهایی از این قبیل را بگوید ، و Chaka افزود:” و من می توانم این کار را انجام دهم. من نمی خواهم آهنگی با بدون هفا ” چاکا خان را مشاهده کنید که افکارش را به اشتراک می گذارد و صحبت های او را در مورد کدام خواننده های مرد ، از جمله اندرسون .پاک ، در زیر دوست دارد ، بشنوید.

مطالب جالب  چارلز بارکلی می گوید KD یک "راننده اتوبوس" "اتوبوس سوار" نه یک

[محتوای تعبیه شده]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *