رفتن به نوشته‌ها

برادر چادویک بوزمن در آخرین مکالمه آنها یک روز قبل از مرگ

برادر چادویک بوسمن ، دریک ، آخرین مکالمه خود را با یک ستاره فقید پلنگ سیاه ، یک روز قبل از مرگش ، شرح داد. “https://ssl.ulximg.com/public/userfiles/2020/10/04/GettyImages-1269775333٪20٪281٪29.jpg” alt = “چادویک بوسمن ، برادر ، مرگ” عرض = “1080” ارتفاع = “720”> فریزر هریسون / گتی ایماژ

چادویک به دریک ، کشیش مورفریسبورو گفت: “مرد ، من در کوارتر چهارم هستم و به تو نیاز دارم که مرا از بازی خارج کنی. ، تنسی.

دریک به نیویورک گفت: “هنگامی که او به من گفت ، من دعای خود را از” خدا او را شفا دهد ، خدا او را نجات دهد “به” خدا ، بگذار اراده ات انجام شود “تغییر دادم. بار. “و روز بعد او از دنیا رفت.”

چادویک در سال 2016 به سرطان روده بزرگ 3 مبتلا شد و در آگوست سال 2020 چشم از جهان فروبست. وی بیماری خود را خصوصی نگه داشت و در تمام سالهای آخر زندگی خود به فعالیت خود ادامه داد . مرگ او برای طرفداران یک شوک بود و منجر به ریختن ادای احترام و پیام های عمومی شد.

برادرش بعداً در مصاحبه ادامه داد: “چاد هدیه بود” “او احتمالاً با استعدادترین شخصی است که من تاکنون ملاقات کرده ام.”

“بسیاری از مردم فکر می کنند ساختن آن به معنای تبدیل شدن به یک ستاره فیلم در لیست A است. من آن را مجبور نکردم من فقط می دانستم که اگر چاد می خواهد در هنر کار کند ، راهی پیدا می کند و از خودش مراقبت می کند. ” “او همیشه بهترین تلاش خود را انجام داد. بهترین او باور نکردنی بود. “

مطالب جالب  کالین گاو چران ادعا جت ممکن است آتش آدم Gase به زودی

[از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *