رفتن به نوشته‌ها

کارملو آنتونی علاقه مند است اگر بتواند کریس پل را بدست آورد ، به نیکس بپیوندد: گزارش

گزارش شده است که کارملو آنتونی ، مهاجم پورتلند تریل بلیزر علاقه مند است از طریق تجارت به نیویورک نیکس بازگردد ، به این شرط که تیم کریس پاول گارد پیشکسوت را اضافه کند .

کارملو آنتونی ، کریس پاول ، نیکس لی ووگل / گتی ایماژ

گزارش های مربوط به علاقه آنتونی به نیکس از طریق مارک برمن از نیویورک پست منتشر می شود: “با این حال ، اگر کریس پاول نگهبان منابع گفته اند که احتمالاً آنتونی می خواهد از این طریق به نیکس برود. آنتونی و پاول دوستان صمیمی هستند که آرزو داشتند با هم در NBA بازی کنند و اتحادشان را در هوستون زودرس پایان دادند. ”

علی رغم علاقه گزارش شده خود به تیم نیکس به رهبری پل ، آنتونی پس از خروج از مرحله اول پلی آف تیم به لس آنجلس لیکرز ، تمایل خود به استعفا با تریل بلیزر را تأیید کرد: “من دعا می کنم که پورتلند ، “او در مورد بزرگنمایی گفت. “راستش ، خدا را شکر در پورتلند خانه ای پیدا کردم. با سازمان راحت شدم. با بچه های تیم راحت شدم. آنها با من راحت بودند. ”

آنتونی ، که ابتدای فصل را بدون تیم سپری کرد ، بار دیگر استعداد خود را در طول فصل 2020 تأیید کرد. در مرحله اول پلی آف ، آنتونی به طور متوسط ​​15.2 امتیاز در هر بازی داشت و 41٪ از زمین شوت می کرد.

[از طریق]

مطالب جالب  لبران جیمز در بازی 5 دنی دون گرین: "ما به او اعتماد کردیم ... این فقط نشد"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *