رفتن به نوشته‌ها

Cardi B & Megan Thee Stallion “WAP” را برای Grammy در نظر نمی گیرند

“WAP” بدون شک یکی از بزرگترین آهنگهای سال است. این میلیون ها جریان ایجاد کرده است و ویدئو حتی از سوی سیاستمداران در شبکه های اجتماعی جدا شده است و از حد انتظار فراتر رفته است. اگرچه نامزد دریافت جایزه آهنگ سال و سایر دسته ها در جوایز GRAMMY یک پیشرو بود ، اما به نظر می رسد در مراسم پیش رو امسال شاهد افتخار آفرینی این آهنگ نخواهیم بود زیرا Cardi B و Megan Thee Stallion تصمیم گرفتند که آن را برای بررسی ارسال کنید.

هنرمندان شروع به فشار دادن برای جوایز آینده GRAMMY می کنند اما ، تا آنجا که به Cardi B مربوط می شود ، به نظر می رسد او منتظر انتشار آلبوم سال دوم خود است تا هر جایزه ای را قبول کند برای تک آهنگ “WAP”

[محتوای جاسازی شده]

همانطور که توسط Pitchfork گزارش شده است ، “WAP” در مراسم اهدای جوایز امسال برای بررسی ارسال نشد ، به جای آن برای سال آینده برگزار شد.

با بسته شدن پنجره واجد شرایط بودن در 31 آگوست 2020 ، “WAP” توانست در GRAMMY نامزد شود و ، در حالی که هنوز هم ممکن است از ستاره بخواهد آهنگ را اجرا کند ، او هیچ جایزه ای برای آن.

آلبوم سال دوم کاردی B مورد تحسین طولانی قرار گرفته است ، اما هنوز حتی اعلام نشده است. سال گذشته ، کاردی به عنوان عنوانی احتمالی به تایگر وودز طعنه زد اما احتمالاً این عنوان حذف شده است.


پاسکال لو Segretain / گتی ایماژ

آیا فکر می کنید” WAP “در مراسم سال آینده همچنان برنده شود؟

[از طریق]

مطالب جالب  ها Xzibit، Busta Rhymes به، و Demrick ضربه محکم و ناگهانی سریال قاتلان Banger های "مرد پایین"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *