رفتن به نوشته‌ها

Cardi B دعوا کردن روشن فکران سوفل در شاخدار تصویر

عنصر

Cardi B این هفته به برنامه ریزی منظم خود بازگشت و چند تصویر پر زرق و برق از خود را در حین عکس برداری اخیر به اشتراک گذاشت اما یکی از عکسهای مورد بحث باعث ایجاد هیاهو در میان نظریه پردازان توطئه شد .

بومی برانکس به طور کلی یکی از اولین کسانی است که مردم هنگام صحبت در مورد اعضای بالقوه Illuminati که مدتها شایعه شده است ، که ظاهرا شامل بیانسه ، جی ز ، ریحانا و دیگر هنرمندان عالی رتبه است ، می گویند. در صنعت موسیقی. در حالی که استدلال در مورد اینکه این نوازندگان با چه کمکهایی به جامعه مخفی ادعایی کمک می کنند ، هرگز روشن نبوده است ، اما مردم هنوز هم در تلاشند تا اثبات وجود آن را پیدا کنند. اخیراً ، یکی از تصاویر Cardi B فراخوانده شد.

در تصویر ، ستاره با لباس کاملاً قرمز لاتکس غر می زند و شاخ های بلند را بالای سر خود قرار می دهد. نظریه پردازان توطئه آغاز شد.

ILLUMINATI تأیید شد” ، یکی از نظرات برتر را نوشت. دیگری گفت: “شاخهای Smh Illuminati.”

شاید مهمتر از همه ، کاردی وضعیت رابطه خود را پس از طلاق از آفست تأیید می کند در عنوان: “تنها ، بد و ثروتمند. من کنترل را انجام می دهم”. < / span>

طولی نکشید که کاردی متوجه تمام مزخرفات صندوق ورودی خود شد و او را به عضویت در گروه مخفی متهم کرد. او عکس دوم را ، به همان زرق و برق دار ، با عنوان نوشت: “با گه های ایلومیناتی توقف کنید …. این فقط لباس هایی برای یک ویدیوی tiktok DAMN بود!”

آیا شما در روشن فکران؟ در

مطالب جالب  دونالد ترامپ گفت که وی از آموزش مدارس پروژه 1619
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *