رفتن به نوشته‌ها

ر اونز متهم آمازون به صدمه زدن به کتاب قبل از پستی آنها را خارج

عنصر

او چهره ای قطبی در عرصه سیاسی است زیرا نظرات وی اغلب در فرهنگ پاپ مورد بحث قرار می گیرد. Candace Owens و ایدئولوژی های راست افراطی او همیشه در محافل خاصی مورد استقبال قرار نمی گیرند و باعث می شود او مدام در شبکه های اجتماعی و فراتر از آن مورد انتقاد قرار گیرد. به تازگی ، اوونس کتاب Blackout: How Black America می تواند دومین فرار خود را از مزارع دموکرات ها به بازار عرضه کند ، و گرچه در میان طرفداران او بسیار عصبانی است ، اوونز ادعا می کند که کارمندان آمازون تلاش کرده اند تا کار او را نابود کنند.

“كاندیس اونز” در توئیتر خود نوشت: “عزیزamazon. حدود 1000 نفر به من اطلاع داده اند كه به نظر می رسد كارمندان شما زیر پا لگدمال می شوند و در این مورد ، قبل از ارسال نامه به كتابهای من ، وازلین را آغشته می كنند.” “من می دانم که برای شما ارسال 90،000 نسخه موجود خود را به دردسر انداخته است – اما این غیرقابل قبول است.”

اوونز در ادامه با به اشتراک گذاشتن چند کتاب از مشتریان ناراضی ، افزود: ” برای خنثی کردن فروش کاری انجام ندهید. بیایید سعی کنیم 100000 مورد بعدی را که قصد فروش آن را دارم از انبار شما بیرون بیاوریم ، لطفاً با احترام کمی از جانب لوینی های بسته بندی محصول ، برخورد کنید. ” آمازون هنوز به ادعاهای مربوط به سوhand استفاده از محصولات وی پاسخ نداده است. چک کردن توییت اونز همراه با چند عکس زیر کلیک کنید.

مطالب جالب  کنترل کیفیت Signee Lakeyah Danaee شیپور خاموشی 42 Dugg برای "بزرگ FlexHer"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *