رفتن به نوشته‌ها

به زودی Air Jordan 1 Low Drops با الهام از Bulls: عکس

مطمئنا ، Air Jordan 1 Low ممکن است به اندازه مدل High OG محبوب نباشد ، اما این به این معنی نیست که از شیک بودن آن کمتر است. در حقیقت ، بسیاری از افراد دزدکی حرکت به دلیل فراوانی رنگبندی ها و قابلیت انعطاف پذیری بسیار کم یک شبح سطح پایین ، ترجیح داده اند برای Air Jordan 1 Low. در نتیجه این علاقه و علاقه ، جوردن برند به طور مداوم پیشنهادات جدیدی را ارائه می دهد ، از جمله تخته سنگی از سبک های “Bred”. اکنون ، جامپمن با یک مدل شیکاگو بولز دیگر همراه شده است.

در تصاویر رسمی زیر ، می بینید که کفش ورزشی مورد نظر دارای رنگ سفید بر روی زبان ، جعبه انگشتان پا و حتی نایک است. در همین حال ، روکش ها و پاشنه پشتی مشکی هستند و صفحات کناری از رنگ قرمز بولز استفاده می کنند. به طور کلی ، کفشی ساخته می شود که غیرقابل انکار است از حق رای دادن مایکل جوردن با استفاده از شش حلقه قهرمانی برنده شده است.

در حال حاضر ، تاریخ انتشار هنوز مشخص نشده است ، بنابراین مطمئن باشید که چشمان خود را به حالت زیر نگه دارید: فروشگاه کفش ورزشی محلی خود را ، زیرا این باید خیلی زود افت کند. در ضمن ، نظرات شما در مورد این پیشنهاد را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

 feature image
تصویر از طریق نایک

تصویر از طریق نایک

تصویر از طریق نایک

تصویر از طریق Nike
تصویر از طریق نایک

مطالب جالب  TikTok ستاره صورت جنایی اتهامات LA عمارت احزاب: گزارش
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *