رفتن به نوشته‌ها

بابا والاس به مسابقه برای جدید نسکار تیم مایکل جردن و دنی هاملین در

عنصر

در اوایل این ماه ، بابا والاس جدایی خود را از Richard Petty Motorsports اعلام کرد. ستاره NASCAR اتومبیل شماره 43 تیم را رانندگی کرد و اعتراف کرد که تصمیم به جدایی تصمیم ساده ای نیست. بوبا والاس گفت: “از پادشاه و همه در ریچارد پتی موتور اسپورت متشکرم که به من فرصتی برای شروع کار خود در مسابقات جام حذفی را دادند.” “من از زمان پیوستن به آنها تا حد زیادی به عنوان راننده و به عنوان یک شخص رشد کرده ام. ما 9 مسابقه دیگر با هم برگزار کرده ایم و امیدوارم که بتوانیم فصل 2020 را با دقت بالا به پایان برسانیم.”

انتظار می رفت والاس به تیم دیگری برود و شایعاتی وجود داشت که علی رغم جنجال او در مورد حلق آویز حلقه در گاراژ خود ، راننده همچنان بسیار مورد جستجو بود. روز دوشنبه (21 سپتامبر) ، به اشتراک گذاشته شد که بابا والاس خانه جدیدی پیدا کرده است و این تیم با تیم جدید NASCAR مایکل جوردن و دنی هملین است.

ESPN گزارش می دهد که هملین ، “سه بار Daytona 500 برنده و مدعی اصلی قهرمانی در جام حذفی امسال ، “به اشتراک گذاشت که او و اسطوره شیکاگو بولز پس از دیدار در یک بازی بسکتبال دوستان خوبی شدند. هملین گفت: انتخاب بابا والاس به عنوان راننده آنها “آسان” بود. مایکل جردن همچنین درباره اخبار NASCAR گفت: “این فرصت برای داشتن تیم اتومبیلرانی خودم با همکاری دوستم ، دنی هملین و داشتن رانندگی برای ما بابا والاس ، برای من بسیار هیجان انگیز است.”

مطالب جالب  T.I. پیامی برای افرادی که چک های دولتی دریافت می کنند

جوردن افزود: “از نظر تاریخی ، NASCAR با تنوع دست و پنجه نرم می کند و تعداد کمی از صاحبان سیاه پوستان وجود داشته است.” “زمانی که NASCAR در حال تحول و پذیرش تغییرات اجتماعی است و هرچه بیشتر پذیرفته باشد ، زمان مناسب به نظر می رسید. علاوه بر تعهدات و کمک های اخیر من برای مبارزه با نژادپرستی سیستمی ، این فرصت را برای آموزش مخاطبان جدید و ایجاد فرصت های بیشتر برای سیاه پوستان می دانم. مردم در مسابقه ای. “

[از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *