رفتن به نوشته‌ها

برایسون تیلر، Swae لی و آلیشا کیز را پایین نگه دارید ما “R & B فصل” پخش

عنصر

شاید به نظر برسد که ما چند هفته است که دیگر رفته ایم اما با نسخه دیگری از لیست پخش فصل R&B به کار خود برگشته ایم. ما سرانجام فصل پاییز را آغاز کرده ایم که بهتر از هر فصلی برای لذت بردن از برخی احساسات آرامش بخش R&B است. هرچند که یک هفته پر از قطره بزرگ بود ، اما درست بود که “King Of The Fall” The Weeknd لیست پخش را شروع می کند. نه تنها به خاطر عنوان بلکه سرانجام به خدمات پخش جریانی برگشت. او اینستاگرام را زد تا اعلام کند “فقط برای og xo”.

“King Of The Fall” تنها حضور The Weeknd در لیست آهنگ نیست. Bryson Tiller همیشه دست و پاگیر از زیر سایه بیرون آمد و نسخه لوکس TRAPSOUL را در این هفته منتشر کرد. این پروژه شامل نسخه قبلی منتشر شده ریمیکس The Weeknd از “Rambo” بود. فقط لازم بود که آن را بگنجانیم.

ما همچنین گرمای جدیدی را از Swae Lee در نظر گرفتیم. عضو Rae Sremmurd همچنان به تحریک پروژه انفرادی آینده خود ادامه می دهد ، اگرچه در چند وقت اخیر هیچ به روزرسانی انجام نشده است. او “رقص مثل هیچ کس را تماشا نمی کند” ارائه داد تا طرفداران را تا آن زمان متوقف کند.

آلیشیا کیز هفته گذشته آلیسیا را کنار گذاشت. سرود او در اواخر شب ، “3 Hour Drive” ft. Sampha ، همراه با رمیکس Blood Orange از “Borderline” ساخته Tame Impala ضروری بود.

HNHH را در Spotify دنبال کنید.

مطالب جالب  Ty Dolla $ ign به طور رمزگونه ای تاریخ انتشار آلبوم

FIRE EMOJI را در Spotify دنبال کنید.

R&B SEASON را در Spotify دنبال کنید.

لیست پخش Wake & Bake ما را در اینجا دنبال کنید.

GOOD ما را دنبال کنید موسیقی لیست پخش (برای خوب ASS جمعه) در اینجا است

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *