رفتن به نوشته‌ها

همسر Kamiah اسلم NBA جایزه بیش از بردلی بیل را مطمئنا سرزنشها

عنصر

بردلی بیل با داشتن میانگین 30.5 امتیاز در هر بازی ، یک فصل باورنکردنی را با واشنگتن ویزاردز پشت سر گذاشت. متأسفانه ، فهرست Wizards به سادگی کافی نبود تا بتواند به فصل بعد برسد ، اگرچه Beal آنها را هر شب در موقعیت پیروزی قرار داد. با وجود این ، بیل به ناحق از تیم های All-NBA امسال محروم شد. NBA حتی پس از کسب میانگین بیش از 30 امتیاز ، حتی از حضور وی در تیم سوم All-NBA امتناع کرد. این تصمیم در نهایت طرفداران را ناراحت کرد ، Beal نیز شامل آن شد.

اخیراً ، همسر Beal ، Kamiah Adams-Beal به توییتر رفت و در آنجا ابراز نارضایتی کرد. همانطور که او توضیح داد ، او نمی خواهد کسی را که در این لیست قرار گرفته است خوار کند ، هر چند که می خواهد معلوم شود شوهرش مطمئناً شایسته موقعیت وی بوده است.

“من اینجا نیستم تا بگویم چه کسی نباید این کار را می کرد. جای من نیست. با این حال من اینجا هستم و ادامه می دهم که بسیار پر صدا باشم در حالی که می گویم BRADLEY BEAL F-ING ALL STAR است و همه NBA !!!!!!!!!! به نام او احترام بگذارید! ” او نوشت.

گرچه احتمالاً این ماسوره برای مدتی سوزش خواهد داشت ، اما نمی توان انکار کرد که انگیزه خوبی برای فصل آینده خواهد بود ، به ویژه با بازگشت جان وال به ترکیب.

مطالب جالب  اریک مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید پدر "از دست داده یک مطلق فورچون" در دوران ریاست جمهوری
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *