رفتن به نوشته‌ها

Borat Sequel عنوان Doozy Of Title

کلاسیک فرقه ای ساکا بارون کوهن ، Borat ، از زمان انتشار در سال 2006 تاکنون با نقل قولهای پوچ و نگرش خونسردانه در ذهن بینندگان زندگی می کند. بنابراین ، به نظر می رسد منطقی است که یک فیلم مستند که بسیار پیر شده است ممکن است دومین دورگرد را امتحان کند.

تنها نکته این است که ، به نظر می رسد کوهن این واقعیت را در خلوت انجام داده و خیلی علاقه ای به آن نداشته است. ما را درگیر کنید زیرا این اخبار فقط نتیجه نشتی غیرمنتظره است.

علاوه بر این ، طرفداران ممکن است با دیدن اینکه این دنباله با عنوان Borat: Gift of Pornographic Monkey به معاون نخست وزیر مایکل پنس به از مزایای ملت اخیراً کاهش یافته قزاقستان استفاده کنید ، قبلاً فیلمبرداری شده است.

بله. این خیلی به روش دیزنی است که ظاهراً دنباله ها را از قبل اعلام می کند و سپس قطره های کوچک تیزر را به آرامی می ریزد. گفته می شود این تصویر در ساخت بسیار زیاد است ، به طوری که ممکن است بعداً امسال به صورت نیمه تعجب منتشر شود

کریستین داولینگ / گتی ایماژ

ممکن است خیلی زیاد باشد در چنین مواقع پرتنشی نیاز به خنده داشت ، اما بدون برخی از هجومهای طنز آمیز به دولت ترامپ. چون … بیایید در مورد آن عنوان صحبت کنیم. بسته بندی آن بیش از یک چمدان پس از تعطیلات است.

به نظر می رسد هدیه دادن یک میمون پورنوگرافی به نفع یک کشور خارجی ذاتاً غیر جالب توجه باشد ، دادن چنین امری به معاون رئیس جمهور مایک پنس ممکن است به عنوان یک چشمک به اعتبار VP باشد. در مورد رزرو دقیق جنسی و رسوایی اوکراین در مورد ترامپ ، که در آن رئیس جمهور بودجه کنگره را از ملت اوکراین تأیید کرد و امیدوار بود که بتواند برای پیشنهاد انتخاب مجدد خود کمک کند.

جزئیات مربوط به استعداد احتمالی مورد انتظار فیلم جنجالی هنوز نامشخص است. گنجاندن کوهن و / یا لری چارلز ، کارگردان اصلی ، قابل قبول به نظر می رسد ، با این وجود ، با توجه به اولین تلاش آنها در حق رای دادن طنز سیاسی ، منجر به فروش ناخالص یک میلیارد دلاری گیشه در سراسر جهان شد.

[ از طریق]

مطالب جالب  BLAC Youngsta به ممکن است Snitched در خود را قبل از Moneybagg یو و آری تیراندازی حادثه
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *