رفتن به نوشته‌ها

سازندگان “Borat” که توسط Estate Survivor از هولوکاست شکایت کردند ، می گویند آنها

او را فریب دادند

قرار است در تاریخ 23 اکتبر به آمازون ویدئو برسد ، سازندگان Borat Subventioning Moviefilm همه توقف ها را انجام دادند – از جمله مصاحبه با یک بازمانده واقعی هولوکاست برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد واقعه تاریخی از طریق گزارش دست اول. جودیت دیم ایوانز ، بازمانده هولوکاست ، در ژانویه به آتلانتا سفر کرد تا کوهن با او مصاحبه کند ، فکر کرد که او در تهیه یک مستند در مورد هولوکاست همکاری داشته است ، و این را نمی داند که در عوض بازخوانی او برای قسمت دوم مستند محبوب مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

در این دادخواست آمده است که ایوانز با فهمیدن هدف واقعی فیلم “وحشت زده و ناراحت” شده است ، و اگرچه او در تابستان از دنیا رفته است ، دخترش شکایت را مطرح کرده است علیه آمازون و اوک اسپرینگز تولید از طرف او.

“در این دادخواست ، خانم اوانز پس از فهمیدن مصاحبه که این فیلم در واقع یک کمدی است که قصد دارد هولوکاست و فرهنگ یهود را به سخره بگیرد ، وحشت زده و ناراحت شد.”

دادخواست بورات

وینس بوچی / گتی ایماژ

املاک ایوانز نشان داد که ایوانز از پرداخت سهم خود در این فیلم امتناع ورزید و اگر می دانست برای دنباله بورات است ، حاضر به شرکت در این فیلم نمی شود. این ملکی نقل می کند که به دلیل گمراهی وی ، حضور او در فیلم غیر توافقی است و خواستار حذف کلیپ هایش از فیلم قبل از اکران در هفته آینده است.

[محتوای جاسازی شده]

هیچ کوهی با جنجال و واکنش بیگانه نیست ، کوهن در حال حاضر درگیر دادخواست با نامزد سابق سنای آلاباما ، روی مور است که ادعا می کند کوهن او را فریب داد تا در برنامه خود ، Who Is America (امریکا کیست) ظاهر شود.

در [از طریق] در

مطالب جالب  ناکس فورچون قطره جاذب کلید Alt-پاپ تنها "shirtless در"، اعلام کرد آلبوم
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *