Notice: Undefined index: short in /home/downlo20/music-ha.ir/wp-content/plugins/mkia_shortlink_plugin/mkia_shortlink_plugin.php on line 600
رفتن به نوشته‌ها

بابی شموردا اصرار دارد که او مردی تغییر یافته است اما هیئت آزادی مشروط می خواهد حکم وی را به پایان برساند


Notice: Undefined index: short in /home/downlo20/music-ha.ir/wp-content/plugins/mkia_shortlink_plugin/mkia_shortlink_plugin.php on line 600

از زمان زندانی شدن در اوج حرفه خود ، جهان فریاد می زند بابی آزاد. متأسفانه تلاش های وی برای آزادی مشروط به نتیجه نرسیده است. رپ در ماه آگوست جلسه دادرسی داشت که در آن از آزادی مشروط محروم شد و به احتمال زیاد هر چه زودتر از دسامبر 2021 آزاد نشود.


نیلسون بارنارد / گتی ایماژ

TMZ رونوشت های به دست آمده از جلسه آزادی مشروط بابی شموردا ، که دقیقاً پرونده وی در هیئت مدیره فاش شد. رپ به هیئت مشروط گفت که او مرد تغییر یافته ای است ، افزود که در مدت حضور خود در پشت میله های زندان احساس می کرد “رهبر” شده و پیرو نمی شود. بابی بسیاری از دردسرهایی را که در دوران جوانی با آن روبرو شده بود را توضیح داد به این دلیل که نمی خواست به دلیل دور شدن از درگیری ها یا درگیری ها مانند یک پانک به نظر برسد. او گفت که اکنون برای این کار خیلی بزرگ شده است.

البته ، صنعت موسیقی انتظار بازگشت او را داشت اما بابی شموردا همچنین به هیئت مدیره گفت که با بلوغ تازه پیدا شده ، او می خواهد نقش بهتری پیدا کند به بچه های محله اش مدل داد. همانطور که توضیح داد که اکنون نسبت به دیگران همدل تر است ، می خواهد برای بچه ها مثالی باشد که از سناریوهای منفی دور شوند.

وی افزود که می خواهد دبیرستان خود را G.E.D. یک بار او خارج از زندان است. متأسفانه ، هیئت آزادی مشروط گفت که به نقض “متعدد” در زندان از جمله اتهامات مربوط به داشتن عصا و درگیری اشاره کرده است.

به نظر می رسد بابی تا 11 دسامبر 2021 از زندان خارج نخواهد شد.

در [از طریق]

مطالب جالب  لخته X هوا اردن 14 و 35 مشارکتهای به زودی: جزئیات
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *