رفتن به نوشته‌ها

BlocBoy JB باقی می ماند خوردن خوب و کسب درآمد با “FATBOY”

عنصر

BlocBoy JB اولین نسخه مهم FatBoy را که مدتها انتظار آن را می کشید رها کرد و او در حال جشن گرفتن با تصاویر الهام گرفته از Fat Albert برای آهنگ افتتاحیه معروف آن است.

FatBoy در این آلبوم حضورهای NLE Choppa ، G Herbo ، Trippie Redd ، Yo Gotti و BlocBoy را با زمزمه TayKeith دارد اما آهنگ “FatBoy” BlocBoy تقطیر شده است. او به تنهایی بیش از اندازه کافی انرژی دارد ، به هیپن یا ویژگی نیاز ندارد.

او با همنوع ممفیان ChoppaMatics همکاری می کند ، که BlocBoy را با انواع مختلفی از چوب لباسی که با پیانو هدایت می شود ، فراهم می کند تا بتواند روی آن ضربه بزند. او به جای اینکه به روندها بپرد داغ است و مطمئناً برای او کارساز است.

تصاویر “FatBoy” را در زیر ببینید ، دیدن BlocBoy که رقص خود را با لباس چاق انجام می دهد بیش از ارزش آن است.

متن ترانه های قابل نقل و انتقاد

شما چه هستید ، چرا مرتب نام من را صدا می کنید؟
من اهل ممفیس هستم ، ما چیزهای زیادی را برای آنها جمع می کنیم – من اول شلیک می کنم ، نیازی به توضیح ندارم
اگر بخواهید به زنجیر من برسید این قتل اجاره ای است – تیراندازی به آن پسر در چشم تا زمانی که من مغز او را می بینم
تهدید جامعه ، احساس می کنم کین است – آویز من را بررسی کنید ، این جانی دنگ است
من شماره یک را مبهوت می کنم ، شما چشم پوشی می کنید

مطالب جالب  سلنا گومز می گوید که او در طی همه گیری همه گیر با "کمی افسردگی" مبارزه کرده است. دکتر ویوک مورتی ، جراح سابق ایالات متحده در صفحه زیبایی نادر در اینستاگرام. ریچ فیوری / گتی ایماژ " در ابتدا ، من نمی توانستم به خوبی با آن کنار بیایم. من به نوعی دچار افسردگی شدم. "و سلنا به مورتی گفت." و سپس شروع به رفتن به جایی کردم که واقعاً می نوشتم و فعالیت می کردم. "به آرامی ، در پایان ، چیزهایی را که انجام می دهم پیدا کردم و این برای من بسیار هیجان انگیز بود." "من روی چیزهای شخصی مانند خط زیبایی کار کردم که هدف دارد رسیدن به $ در طول 10 سال 100 میلیون برای سلامت روان ، و اخیراً توانسته ام به استودیو بروم. بنابراین من می گویم در حال حاضر ، من کاملاً دوباره بیرون می آیم و فقط فکر می کنم که باید آن را همانطور که لازم داشتم اداره می کردم و با افراد مناسب و کارهای درست و گام های درست مرا دیوانه نکن. " در ابتدای همه گیری ، گومز با زین لو از اپل موزیک صحبت کرد و گفت که" همه چیزهایی که می خواستم "ساخته بیلی الیش اخیراً پس از شنیدن آن باعث گریه او شده است. در زیر مصاحبه گومز با مورتی را ببینید .jpg / ed7f276aa0262355b8cba4e728353af3 / 1602453832_231415b012c826bbe4f2872dbc41d4cd.jpg "/> سلنا گومز در مورد دشواری خود در مقابله با همه گیر ویروس کرونا توضیح داده است. -با-کمی-افسردگی-در-اخبار-همه گیر -119437.html
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *