رفتن به نوشته‌ها

BLM فعال بازداشت برای استفاده از $ 500K کمک های مالی برای خرید خانه، لباس، اسلحه

عنصر

در هر گوشه و کنار هنرمندانی وجود دارد و یک فعال Black Lights Matter گزارش می کند که متهم به کلاهبرداری بیش از 500 هزار دلار برای مردم است. در طول سال ، به خصوص که اعتراضات جهان را فرا گرفته است ، مردم به بنیادهای مختلف می پرداختند. برخی مستقیماً به سازمان Black Lives Matter کمک مالی کرده اند در حالی که دیگران تصمیم گرفته اند پول را به موسسات خیریه ای که از جنبش BLM پشتیبانی می کنند ، تحویل دهند. مرد 32 ساله ای به نام سر ماجور پیج ، که به نام Tyree Conyers-Page نیز نامیده می شود ، Black Lives Matter of Greater Atlanta (BLMGA) را ایجاد کرد و به پیروان شبکه های اجتماعی گفت که این یک سازمان غیرانتفاعی است. از نظر آنها ، بنیاد هرگز واقعاً وجود نداشته است.

طبق گفته محققان ، پیج در سال 2018 یک حساب بانکی برای BLMGA ایجاد کرد و خود را به عنوان تنها مالک معرفی کرد. گزارش ها حاکی از آن است که موجودی این رقم از 5000 دلار فراتر نرفته است تا اینکه امسال کمک های مالی به طور پیوسته افزایش یافت. “کانزاس سیتی استار” گزارش می دهد: “در ماه ژوئن ، صفحه BLMGA 36،493.80 دلار کمک مالی دریافت کرد و به دنبال آن 370،933.69 دلار در ماه جولای و 59،914.69 دلار در ماه آگوست دریافت شد.” پیج سپس ادعا کرد که این پول را به حساب بانکی منتقل کرده و آن را برای چیزهایی برای خودش خرج کرده است.

مطالب جالب  فردی گیبس و ScHoolboy Q Lock در استودیو برای مدتها انتظار Collab

اگرچه پیج به پیروان خود گفت که این وجوه برای مسائل عدالت اجتماعی استفاده خواهد شد ، FBI نتیجه گرفت که چنین نیست. . وی متهم به صرف هزینه برای “کت و شلوارهای متناسب و لباسهای دیگر ، مبلمان و سیستم امنیتی خانه و همچنین خرید ناهار خوری و سرگرمی” شده است. ساکن اوهایو همچنین “حدود 112،000 دلار از حساب برای خرید خانه و زمین خالی مجاور در تولدو استفاده کرده است.”

پس از ارسال پست های رسانه های اجتماعی در مورد موارد جدید ، اوضاع شروع به چرخش کرد و حتی او با این پول سه قبضه اسلحه گرم خریداری کرد. وی جمعه گذشته (25 سپتامبر) دستگیر شد و به اتهاماتی از جمله تقلب در سیم و پولشویی متهم شد. صفحه کمک های مالی را از طریق GoFundMe پذیرفت ، بنابراین سایت سرمایه گذاری جمعی توافق کرده است که همه کسانی را که به حساب خود اهدا کرده اند پس بدهد. مشخص نیست که صفحه با چه مدت زندان روبرو است.
-برای خرید-خانه-لباس-اسلحه-news.118685.html

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *