رفتن به نوشته‌ها

BLAC Youngsta به ممکن است Snitched در خود را قبل از Moneybagg یو و آری تیراندازی حادثه

عنصر

بلاک یانگستا در لاس وگاس برای جشن تولد Moneybagg Yo بود و در طول روز ، کمی خسته شد. رپر ممفیس سرانجام به شبکه های اجتماعی رفت تا دود بخواهد و با توجه به شلیک در آن شب ، برخی معتقدند که BY خودش را دزدیده است.

ویدئویی در حال پخش است ، که نشان می دهد Blac Youngsta خطاب به خود دارد نفرت در لاس وگاس ، فقط چند ساعت قبل از شروع عکس گرفتن در جشن تولد Moneybagg Yo ، خواستار تیراندازی شد.

“چه خبر ، n *** a. بله ، عوضی ، ما با این گه ها در وگاس هستیم ، خسته شدیم ، “یانگستا در ویدیو شروع می کند. “کجا الاغ شما *** به عنوان در؟ بیایید کمی لذت ببریم. بیایید یک تیراندازی کنیم. بیایید کاری انجام دهیم ، n *** a. بیا. سگ ماده ، بلند شو. برو تمام گلوله های خود را بگیرید و آنها را تمیز کنید قبل از اینکه با من ملاقات کنید. “

همانطور که احتمالاً تاکنون می دانید ، مانیبگ یو و آری فلچر اندکی پس از شروع تیراندازی در همان نزدیکی مهمانی را پایان دادند. به گفته باگ ، او و دوست دخترش در سلامت هستند. وی همچنین گفت که در تیراندازی نقش نداشته است.

به دلیل فیلم یانگستا ، برخی از مردم می گویند که رپر قبل از اینکه هر اتفاقی بیفتد ، خودش را ربود. او همچنین در این مهمانی بود و یک زنجیره Heavy Camp را به باگ هدیه می داد.

مطالب جالب  از Lil Durk می گوید کمپ 6ix9ine را به او عرضه کردند $ 3M که به خاطر چرخش با او

BY نیز در تیراندازی صدمه ای ندید و استوری اینستاگرام خود را پنج ساعت پیش به روز کرد.

آیا فکر می کنید او این مورد را آورده است؟

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *