رفتن به نوشته‌ها

بیلی Eilish بدن شرمنده برای پوشیدن لباس های تنگ

عنصر

تصور کنید یک زن 18 ساله را به خاطر ظاهری که مسخره می کند مسخره کنید …

بیلی الیش اخیراً در لس آنجلس پا را فراتر گذاشت لباس های گشاد و مرتب او را برای ظاهری کم حرف. این ستاره پاپ در یک چارچوب بژ ، شلوارک متناسب و برخی اسلایدهای Yeezy دیده شد. این عکس گرفته شده توسط پاپاراتزی منجر به اظهارات بی احترامی بسیاری از تماشاگران مرد در مورد بدن بیلی شد ، از جمله یکی از آنها که ویروسی شده است. مامان بدن “، یک ترول در توییتر نوشت.

طرفداران بیلی از او در برابر نفرت دفاع کرده اند ، و به مردم یادآوری می کنند که او هنوز یک نوجوان است و اینکه قضاوت درباره بدن او بسیار نامناسب است. حتی اگر او بزرگتر باشد ، بازهم اشتباه خواهد بود.

کاردی بی نیز این هفته بعد از اینکه تصادفاً یک عکس بدون لباس از خودش منتشر کرد ، با همین حالت بدنساز شدن روبرو شد. مردم در مورد شبکه های اجتماعی او در مورد شوخی هایشان شوخی کرده اند ، و این نشان می دهد که ما به عنوان یک فرد کوچک چگونه پیشرفت کرده ایم.

بیلی با یک پیام رمز آلود به انتقادات خود پاسخ داد و تصویر دیگری از خودش را به اشتراک گذاشت با لباس غیر گشاد و نوشتن: “آیا واقعاً می خواهی به گذشته برگردی؟”

خواننده مشهور در مورد موضع خود نسبت به بدنساز بودن بدن ، خطاب به منتقدان خود در هنگام اجرا و به اشتراک گذاشتن یک فیلم در مورد آن

مطالب جالب  ویز خلیفه و دوست دختر در IG Birthday Post

او در حال آماده شدن برای اولین اجرای زنده خود در مدت زمان طولانی است و اعلام می کند که یک کنسرت پخش زنده در 24 اکتبر برگزار می شود.

ببینید مردم چگونه در برابر بدن ریزه زن ها مبارزه می کنند زیر.

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *