رفتن به نوشته‌ها

برت Kreischer Netflix بکشد سری “کابین” قطره تالارهای پر از تریلر

عنصر

آنچه در مورد ماندن در خانه می خواهید بگویید ، اما وقتی چیزی برای تماشا دارید بی شک بهتر است. خوشبختانه ، برت کریشر ، خنده دار بین الملل و کمدین استندآپ بدون پیراهن معمولاً به دنبال انجام چنین کاری است.

او در حال حاضر با انتشار تریلر برای سند جدید پزشکان خود با Netflix ، The Cabin with Bert سر و صدا ایجاد کرده است کرایشر.

این سریال قرار است کریشر را دنبال کند که از صحنه دور شود تا از خنده های بیابان لذت ببرد. البته ، این امر با ترکیبی قابل انتظار از حوادث در قلمرو کمپینگ همراه است: نوشیدن ، نشستن کنار آتش ، و پرتاب تبر با کیتلین جنر. می دانید که موارد معمول است.

گرچه کریشر را بیشتر به خاطر شوخ طبعی خود در مسائل پیش پا افتاده می شناسند ، اما هیچ علائمی از تردید در جذب افراد مشهور از لیست A نشان نمی دهد تا او را در حالی که مشغول کاوش در موارد ناشناخته است ، نگه دارد. مهمانان دیگری که در نظر گرفته شده اند شامل Kaley Cuoco ، Anthony Anderson، Tom Segura و Gabriel Iglesias هستند.

[محتوای جاسازی شده]

تحریک دو دقیقه ای نتفلیکس از این مجموعه پنج اپیزودی نشان می دهد که وجود دارد انبوهی از تعاملات به یادماندنی برای جلب بینندگان در حالیکه کریشر با همتایان خود از فرهنگ پاپ این “عقب نشینی تجاری” را هدایت می کند.

از جمله لحظات به اشتراک گذاشته شده در بخش مکالمات گروهی است ، که در آن کریشر فعالیت جدی تری دارد مباحث مربوط به شکست ، انگیزه زندگی و تمایل به تأیید.

مطالب جالب  MURS و دی-1 تیم در

ترکیبی اشاره شده از کمدی و رفاقت ممکن است در خدمت گسترش نام تجاری Kreischer به موضوعی ملایم باشد و به او اجازه دهد در قلبهای مختلف بینندگان در خانه قرنطینه کرده اند و کاری برای انجام کار ندارند اما همدردی و خندیدن ندارند.

قرار است کابین با برت کریشر از 13 اکتبر به طور انحصاری از Netflix پخش شود.

[از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *