رفتن به نوشته‌ها

برکلی تبدیل به اولین شهر ایالات متحده می شود که فروش مواد غذایی ناخواسته در راهروهای پرداخت

را ممنوع می کند

شورای شهر برکلی دستورالعمل Healthy Checkout را تصویب کرده است که فروش مواد غذایی ناخواسته را در راهروهای صندوق فروشگاه های مواد غذایی منع می کند. در عوض ، فروشگاه ها ملزم خواهند شد “گزینه های غذایی و نوشیدنی مقوی بیشتری را در مناطق صندوق خود بفروشند.”

 Berkeley، Junk Food، Ban اسکات اولسون / گتی ایماژ

” ما نمی گوییم شما نمی توانید این کالاها را داشته باشید. ما فقط می گوییم که بچه های شما وقتی وارد مغازه می شوند درست در سطح چشم شما قرار نمی گیرند و شما در این صف طولانی منتظر هستید “، عضو شورا کیت هریسون گفت ، طبق ایستگاه KGO ABC News در سانفرانسیسکو.

این دستورالعمل از اول مارس اجرا می شود و از اول ژانویه 2022 اجرا می شود.

“چشم انداز غذایی امروز بازی می کند نقش مهمی در تعیین آنچه مردم می خرند و مصرف می کنند “. وی افزود: غذاهای ارزان و آماده سرشار از نمك ، چربی اشباع و قندهای اضافه شده در راهروهای صندوق مسلط هستند ، جایی كه خریداران احتمالاً خریدهای تكانه ای انجام می دهند و والدین با فرزندان خود بر سر تقاضای خرید خوراك در پایان خرید مبارزه می كنند سفر. “

” قرار دادن میان وعده ها در نزدیکی رجیستر احتمال خرید آن دسته از غذاها را افزایش می دهد. علاوه بر این ، بیشتر آب نبات ، نوشابه و چیپس در راهروهای صندوق در سطح چشم و در داخل قرار می گیرد دسترسی کودکان ، تلاش والدین برای تغذیه خوب فرزندانشان را تضعیف می کند.

در سال 2014 ، برکلی همچنین اولین شهری بود که مالیات نوشابه تصویب کرد.

[از طریق]

مطالب جالب  Kelly Rowland به است "دیوانه" برای مرد او را بر جدید تنها
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *