رفتن به نوشته‌ها

باراک اوباما می فرستد پیام به لبرون جیمز

عنصر

لبران جیمز و لس آنجلس لیکرز شب گذشته در حالی که میامی هیت را در بازی 6 فینال NBA شکست دادند ، ادعا کردند که لاری اوبراین را به دست آوردند. این یک سریال پرمخاطب بود که می دید Heat بیش از حد انتظار هر کسی مبارزه می کند. صرف نظر از این ، لیکرز در هر دو طرف توپ کمی بیش از حد قدرتمند بود ، که به آنها امکان می داد در بازی آخر فصل NBA به پیروزی برسند.

طی 24 ساعت گذشته ، لبرون و لیکرز پیام های تبریک طیف گسترده ای از افراد ، از مشاهیر گرفته تا طرفداران تا بازیکنان دیگر را دریافت کرده اند. اکنون ، لبرون از رئیس جمهور سابق باراک اوباما ، که پیامی خوب برای لبرون در توییتر منتشر کرده و در مورد موفقیت های وی در دادگاه و خارج از دادگاه صحبت می کند ، یک پیام تسلیت می گوید.

” افتخار دوست من @ KingJames برای چهارمین عنوان چهارم پرزیدنت اوباما نوشت: “MVP نهایی ، و نه تنها پس از هفده فصل که با هیاهو همراه است ، بلکه از آن بعنوان یک رهبر فوق العاده هم در دادگاه و هم در صحنه های عمومی پیشی می گیرد که برای آموزش ، عدالت اجتماعی و دموکراسی ما می جنگند.” p>

لبرون در طول سالها به پرزیدنت اوباما احترام گذاشته است ، بنابراین جای تعجب نیست که او مورد لطف قرار گیرد ، خصوصاً پس از چنین مرحله عظیم.

مطالب جالب  Draymond سبز توضیح میدهد که چرا رسانه ها نمی متعلق در اتاق را قفل
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *