رفتن به نوشته‌ها

بام آدبایو و گوران دراگیچ برای بازی 3 فینال NBA

اعلام آمادگی کردند

بازیکنان گرمای میامی ، بم آدبایو و گوران دراگیچ از بازی 3 فینال NBA محروم شدند. هر دو بازیکن در جریان بازی 1 این مجموعه آسیب دیدند.

بم آدبایو ، گوران دراگیچ ، آسیب کوین سی کاکس / گتی ایماژ

“اشکال آسیب دیدگی در زمان نامناسبی به ما ضربه زد ،” جلو برو جائه کلاودر گفت. آدبایو از ناحیه گردن دچار کشیدگی شد و دراگیک با پارگی پلاستیک کف پا بیرون است. آدبایو همچنین از ناحیه کتف آسیب دیده است که در جریان فینال کنفرانس شرقی متحمل شده است.

آدبایو در ابتدا گفت که انتظار دارد در بازی 3 بازی کند: “بله ، من معتقدم که در ترکیب خواهم بود” ، آدبایو به یاهو گفت ورزش. “حالم بهتر است. معتقدم بازی خواهم کرد.” ESPN گزارش داد که وی همچنان به دعوی خود برای بازی با تیمش تا بعد از ظهر یکشنبه اعتراض کرد.

Spoelstra بعد از باخت تیم 2 تیم گفت: “ما عقیده دیگران را نمی دهیم” طول خواهد کشید؟ هر چه لازم باشد. به همین سادگی. اگر چیزی را به اندازه کافی بد می خواهید ، می فهمید. گروه ما سرسخت ، پایدار است و ما فقط باید بفهمیم که چگونه بر این حریف غلبه کنیم. “

” ستاره هیت باتلر اضافه کرد: “ما به یکدیگر اعتقاد داریم.” ” به منظور ضرب و شتم آن بچه ها. ما هنوز این کار را انجام نداده ایم. و اگر به زودی این کار را نکنیم ، خیلی زیبا نخواهد شد. “

بازی 3 در ساعت 7:30 بعدازظهر روز یکشنبه آغاز خواهد شد.

[از طریق] < / P>

مطالب جالب  پاری سن ژرمن ایکس هوایی اردن 7 شایعه تاریخ انتشار نازل
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *