رفتن به نوشته‌ها

آشانتی جشن تولد با 40 عمده بیکینی تشنگی دام

عنصر

اشانتی به طور معکوس پیر می شود.

این هنرمند برجسته ضبط ، امروز تولد خود را جشن می گیرد ، 40 ساله می شود و این کار را به سبک انجام می دهد. او ظاهراً در روز تولد خود از نیمه کاره لذت می برد ، یک سفر قایق سواری می کند و در آفتاب خیس می شود.

اشانتی با به اشتراک گذاشتن چند عکس ، دوباره به حالت تشنگی گرفتار شد ، یک بیکینی کوچک از GSaints پوشید و تن های زیادی به دست آورد. از عشق در نظرات.

برخی از بزرگترین طرفداران و نزدیکترین دوستان او و کمک به او در یک سال جدید زندگی زنگ می زند ، یک نقطه عطف سن را تجربه می کند و به او یادآوری می کند که هیچ وقت از امروز بهتر نبوده است. < / p>

ترینا نوشت: “ملکه تولدت مبارک”. لا لا آنتونی گفت: “عزیزم Okkkkkkkkk تولدت مبارک.” جیمی فاکس ، بیگ فریادا ، هود سلطنتی ، لورن جورگی و سایر افراد با پیام های مهربان و شخصی ، تولد این ستاره را تبریک گفتند.

مدتی می گذرد که اشانتی تصاویر این سکسی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارد اما ، بدیهی است ، از آن زمان این روز تولد او است ، او دقیقاً همان کاری را انجام می دهد که می خواهد انجام دهد. اگر او بخواهد یک تله عطش نصب کند ، دقیقاً همان کار را انجام خواهد داد.

اخیراً ، او تا آنجا که زندگی عاشقانه او ادامه دارد ، با جوینر لوکاس پیوند خورده است. این دو نفر به عنوان یک دوتایی عاشقانه در موزیک ویدیوی جدید جوینر انتخاب شدند و با توجه به نزدیک شدن این دو ، طرفداران متقاعد شدند که در واقع با هم قرار دارند. نه جونر و نه آشانتی آن را تأیید نکرده اند.

مطالب جالب  کداک سیاه شاخه شات خود را در زندیا دوباره با تولد آرزوها

تولدت مبارک ، آشانتی!

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *