رفتن به نوشته‌ها

دستگیری مبدا کمین تیراندازی از لا نمایندگان در کامپتون: گزارش

عنصر

هفته ها پیش ، دو معاون کلانتر لس آنجلسی با ماشین گشت خود در کامپتون نشسته بودند که مردی به سمت ماشین آنها رفت و آتش گشود. در پی این اقدام بدون دلیل ، هر دو نماینده به سرعت به بیمارستان منتقل شدند و به زودی ، تعقیب و گریز در جریان بود. بعداً الكس ویلانووا ، كلانتر شهرستان لس آنجلس ، لبرون جیمز را به خاطر فعال بودن فراخواند و به نماد ورزش گفت كه برای دریافت اطلاعاتی كه منجر به دستگیری می شود ، با پاداش تعیین شده مطابقت داشته باشد. جیمز صحبت کرد و اظهار داشت که او هرگز علیه نیروی انتظامی ترویج یا تحریک خشونت نکرده و هیچ پاسخی برای ویلانوا نداده است.

روز چهارشنبه (30 سپتامبر) ، توسط CBS 2 News در LA گزارش شد یک مرد 36 ساله به نام دئونته لی موری به عنوان مظنون شناخته شده است و به دو اتهام اقدام به قتل یک افسر صلح و داشتن اسلحه گرم توسط یک جنایتکار متهم شده است. وی به هر دو اتهام بی گناهی اعتراف کرده است.

طبق اخبار منتشر شده ، موری همچنین به جرم جداگانه ای مربوط به ماشین کشی در کامپتون متهم شده بود. در آن حادثه ، موری متهم است که قبل از سرقت ماشین وی ، با یک تفنگ پرقدرت به یک مرد شلیک کرده است. او همچنین در این اتهامات بی گناه شناخته شده است. برای سنجش این جدول زمانی ، ماشین کشی در اول سپتامبر رخ داد ، واقعه تیراندازی با نمایندگان در 12 سپتامبر بود ، موری در 15 سپتامبر به دلیل ماشین کشی دستگیر شد و وی در 17 سپتامبر به اتهام اتومبیل رانی اعتراف نکرد.

مطالب جالب  MoneyBagg یو و BLAC Youngsta به در نظر بگیرید انداختن پروژه های انفرادی

وی پس از 10 ساعت درگیری با پلیس در روز پانزدهم بازداشت شد. اوراق قرضه موری یک میلیون دلار تعیین شد اما از آن زمان به 6.15 میلیون دلار افزایش یافته و او در ماه نوامبر به دادگاه بازخواهد گشت.

[از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *