رفتن به نوشته‌ها

آری لنوکس مخفیانه نسخه های جدید آهنگ “آب زردآلو چشم”

عنصر

اتفاقات بزرگی در اردوگاه دریم ویل رخ داده است. با اعلام این خبر که لیبل J. Cole و Ib به یک شرکت رسانه ای چند رشته ای در حال گسترش است ، موسیقی جدیدی از بانوی اول این لیبل دریافت می کنیم. با این حال ، ممکن است دریم ویل در واقع انتشار آن را تایید نکرده باشد. همانطور که توسط Hip-Hop-N-More کشف شد ، آری لنوکس از آهنگ جدیدی با عنوان “چشم های کنیاک” با همکاری Elite رونمایی کرد. آهنگ آرام R&B تحت یک Soundcloud مخفی منتشر شد که وی گفت Dreamville از وجود آن آگاه نبوده است.

“بنابراین متاسفم که یک مورد را در چشمهای کنیاک برطرف کرد. 20 دقیقه در صفحه مخفی SoundCloud من در دسترس خواهد بود وی در توییتی نوشت: Elite همچنین به بخش نظرات این آهنگ اشاره کرد و نشان داد ، “Cognac Eyes” در همان روز “Whipped Cream” ضبط شده است.

اگرچه فقط بیش از یک سال از انتشار Shea Butter Baby گذشته است ، Ari Lennox با تک آهنگ های جدید امسال از جمله “انار شکلات” که در اواخر ماه سپتامبر منتشر شد ، طرفداران را برکت داد.

رکورد زیر را بررسی کنید.

متن ترانه های قابل نقل قول
Coaster ، همان قهوه ای را که از نوش جان می کنیم نگه دارید. br> ستاره آتلانتیک ، نجوم شیرین تو هستی؟ آیا پایان خوب با این ماساژ همراه است؟

[از طریق]

مطالب جالب  نیک کانن "نمی توانم F * CK با" DJ ولاد پس از جنجال لوییز فراخان وزیر
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *