رفتن به نوشته‌ها

قلم های آری فلچر عاشق یادداشت او به “پادشاه” Moneybagg Yo هستند: “شما همه اینها را سزاوار خواهید داشت”

1600916512_dda35c4fbef4b180dd327c70b1d6e951.jpg “class =” ff-og-image-inserted “>

یک جشن تولد پر زرق و برق با شلیک گلوله به پایان رسید ، اما این مانع از این نیست که مانیباگ یو و آری فلچر از اوقات با هم لذت ببرند. دیروز (22 سپتامبر) ، مانی باگ یو 29 ساله شد و همانطور که بسیاری دیگر انجام می دهند ، او تعدادی از نزدیکترین و عزیزترین افراد خود را برای یک مهمانی در لاس وگاس جمع کرد. عکس ها و فیلم های دور هم جمع شدن ، و همچنین اخبار مربوط به تیراندازی در این مراسم ، از طریق شبکه های اجتماعی راه خود را باز کردند. Moneybagg جلو آمد و گفت كه او هدف مورد نظر نبوده و پس از آنكه سر و صدا درمورد جنجال ها پراکنده شد ، دوست دخترش Ari Fletcher به اینستاگرام بازگشت تا عشق خود را به بومی ممفیس اعلام کند.

“با تشکر از شما برای دوست داشتن من ، اصلاح من وقتی اشتباه می کنم ، هرگز نگذارم ترک کنم وقتی که می خواهم تسلیم شوم ، مرد حرف خود باشم ، وقتی من می دانم که یک میلیون چیز در بشقاب خود داری ، همیشه محافظت می کنی و مطمئن می شوی من خوبم. “آری در پستی اختصاص داده شده به دوست پسر خود نوشت. “من می بینم که چقدر سخت کار می کنی روزمره و چقدر برای بقیه کار می کنی. تو یک پادشاه ، لیاقت این همه باند را داری.”

آری برای اثبات سخنان خود ، یک میباخ جدید به مرد خود هدیه داد. مانی باگ با ارسال دو شکلک قلب سیاه در نظرات آری پاسخ داد. پست آری فلچر زیر کلیک کنید.

مطالب جالب  جواهرات را به طرفداران خود دعوت کنید تا با کنسرت "RTJ4" با حضور فارل ، 2 زنجیره و بیشتر
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *