رفتن به نوشته‌ها

AMC سینماهای خود را برای نمایش های خصوصی با قیمت 99

دلار اجاره می دهد

AMC به مشتریان این امکان را می دهد تا تئاترهای خود را برای نمایش فیلم خصوصی به عنوان وسیله ای برای افزایش درآمد در حالی که سالن های نمایش در هنگام شیوع ویروس کرونا تعطیل هستند ، اجاره دهند.

عرض AMC ، تئاتر ، COVID-19 تام کوپر / گتی ایماژ

“AMC در وب سایت خود می گوید:” برای یک نفر نمایش شخصی داشته باشید یا آن را به یک مهمانی خصوصی اختصاص دهید! ” “برای فرار روزمره یا یک جشن کاملاً مناسب به یاد آوردن است.”

این شرکت از ماه مارس تاکنون نتوانسته است در بسیاری از بزرگترین بازارهای ایالات متحده نمایش های خود را در طی همه گیری برگزار کند.

“با توجه به این محدودیت ها ، تمام سینماهای ما در سراسر جهان به طور موقت فعالیت خود را از ماه ژوئن به حالت تعلیق درآورده اند. ” “در این دوره ، به طور م noثر هیچ درآمدی نداریم.”

حتی اگر امکان افتتاح داشته باشند ، بسیاری از استودیوها اکران فیلم های خود را تا اطلاع ثانوی به تأخیر می اندازند.

“ما باید “جف بوک ، تحلیلگر ارشد در شرکت تحقیقات سرگرمی روابط نمایشگاه داران ، جف بوک به CNN گفت:” برای اجتناب ناپذیری ممکن است یک یا چند زنجیره اصلی زنده بمانند اگر این وضعیت تا تابستان آینده ادامه یابد. ” “تعداد سالن های سینما که به طور دائمی تعطیل می شوند ، مستقیماً با مدت زمانی که آمریکا برای از بین بردن ویروس طول می کشد متناسب خواهد بود.”

[از طریق]

مطالب جالب  پل دیوار قطره آلبوم جدید "خرده فرهنگ"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *