رفتن به نوشته‌ها

کهربا رز می رود به طور کامل برهنه برای تبلیغ OnlyFans

عنصر

برخی افراد به دلیل محتوایی که ارسال کرده اند ، افراد مشهور را که به OnlyFans ملحق می شوند انتقاد کرده اند. این پلتفرم در بین کارگران جنسی که از آن برای امرار معاش در طول بیماری همه گیر استفاده می کردند محبوب شد. با این حال ، پس از پیوستن افرادی مانند بلا تورن و جوردین وودز ، مردم شروع به تعقیب مشهورانی کردند که علی رغم عدم نمایش کالا ، میلیون ها دلار پول جمع می کردند.

نیازی به التماس گلبرگ نیست لباس خود را برهنه ، زیرا در کنار بهترین دوست سابق خود Blac Chyna ، مشكلی در برهنه شدن در اینترنت ندارد و به هواداران خود نگاهی مبهم در توییتر می اندازد.

انگیزه دادن به مردم برای عضویت در صفحه OnlyFans خود ، امبر رز تصویری از خوابیدن کامل در بدن گاو نر را به اشتراک گذاشت ، و استراتژیک برهنگی خود را با شکلک های چشم قلب پوشاند.

این تنها تیزر تبلیغاتی او نبود. او همچنین شامل یک ویدیو از خود در حالی که الاغ خود را با یک آهنگ Swae Lee تکان می داد ، گونه های خود را از هم باز می کند و این یکی را با صورت پریشان پوشانده است. بالای لیست شما او می داند چه چیزی درآمد او را به دست خواهد آورد و اگر Cardi B بتواند ماهیانه 9 میلیون دلار درآمد داشته باشد بدون پوشیدن یک لباس ، تصور کنید که امبر چقدر درآمد کسب خواهد کرد …

آیا شما مشترک امبر رز می شوید؟ در OnlyFans؟

مطالب جالب  تیا Mowry به یاد می آورد مجله رد او و دوقلو خواهر از آنجا که آنها سیاه
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *