رفتن به نوشته‌ها

الکس تومایی از مترو بومین به دلیل دادن اولین عکس به وی

تشکر می کند

کسانی که از کارهایی که در استودیو اتفاق می افتد قدردانی می کنند ، احتمالاً نام الکس تومایی را می دانند. تومی با همکاری موسیقی جوان Thug ، 21 Savage ، Travis Scott ، T.I ، Kanye West ، Metro Boomin ، Future ، Gunna و … موسیقی خود را به عنوان یکی از معتبرترین مهندسان صدا در هیپ هاپ تقویت کرده است. امروز و به مناسبت هفت سالگی مخلوط نمادین 19 و Boomin از مترو بومین ، پروژه ای که در واقع به عنوان وقفه بزرگ توما محسوب می شود ، مهندس از توییتر استفاده کرد تا چند کلمه را به همین مناسبت به اشتراک بگذارد.

جرود هریس / گتی ایماژ

“7 سال پیش امروزMetroBoomin لیست اولین پروژه خود را اعلام کرد و اولین عکس واقعی من را در تولید و اجرای پروژه در صنعت به من داد” ، لیست پیگیری مورد نظر “بدون مترو یا این پروژه ، کسی می داند که در حال حاضر کجا می توانم باشم. برای همیشه سپاسگزارم.”

ناگفته نماند که مهندسان ضبط قطعه ای جدایی ناپذیر از این معما هستند و در بسیاری از موارد ، آنها قهرمانان گمنام بازی هستند. تومی مطمئناً لیاقت گلهای خود را دارد – به خصوص با توجه به کار فوق العاده ای که او در زندگی بخشیدن به کاتالوگ Young Thug انجام داده است. اگر علاقه مندید که بیشتر در مورد داستان او در صنعت بشنوید ، حتما مصاحبه اختصاصی چند سال پیش ما را بررسی کنید. این آخرین موفقیت مهم را به الکس تومایی تبریک می گویم.

مطالب جالب  طبق گزارش جدید نیویورک تایمز ، دونالد ترامپ هنگام خروج از بیمارستان پوشیدن لباس سوپرمن را در نظر گرفت: گزارش
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *