رفتن به نوشته‌ها

الکس اسمیت در اولین بازی NFL از زمان مصدومیت وحشتناک در سال 2018 بازی کرد

الکس اسمیت ، بازیکن خط حمله تیم فوتبال واشنگتن دو سال پس از مصدومیت بدنام پا ، به زمین بازگشت. اسمیت احساس بازگشت را “بسیار سورئال” توصیف کرد.

 الکس اسمیت ، واشنگتن پاتریک مک درموت / گتی ایماژ

” احساس ، دامنه احساسات خوب و بد ، به همین دلیل است که من خیلی سخت جنگیدم تا برگردم. “اسمیت بعد از شکست 30-10 باخت تیم به لوس گفت آنجلس رامز . “بعضی اوقات می توانی آن را مسلم بدی و مطمئناً دو سال از آن دور باشی … دلم برای آن تنگ شده است.”

اسمیت بعد از مصدومیت به کایل آلن وارد بازی شد . اگرچه آلن برای بازگشت مصدوم شد ، اما سرمربی رون ریورا اسمیت را در این بازی نگه داشت تا بازی به پایان برسد. اسمیت برای 37 یارد پرتاب کرد و شش بار اخراج شد.

“خوب ، خوب بود که ببینم ، صادقانه بگویم ، زیرا اکنون شما می دانید که او از عهده این کار برمی آید” ، ریورا در مورد گرفتن اسمیت گفت اصابت. “این چیزی است که ما در اردوی آموزشی نمی توانستیم ببینیم این بود که آیا او می تواند ضربه را وارد کند یا نه. او خیلی خوب از عهده آن برآمد. او کار بزرگی انجام داده و این یک داستان جهنمی است.”

ریورا می گوید که آلن نقش خود را به عنوان بازیکن خط حمله آغاز خواهد کرد. تیم فوتبال واشنگتن یکشنبه هفته آینده ساعت 13:00 با غول های نیویورک بازی می کند.

[از طریق]

مطالب جالب  استفان اسمیت دلقک کلیپرز، توییتر واکنش نشان می دهد
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *