رفتن به نوشته‌ها

کیمیاگر آماده “یک دکتر، یک نقاش، و کیمیاگری” برای جمعه

عنصر

کیمیاگر به دنبال ایجاد تأثیر در ماه اکتبر است و این باعث خوشحالی طرفداران هیپ هاپ در سراسر جهان می شود. پیش از این چند پروژه را ترتیب داده بود ، از جمله غذای مرموز The Food Villian که در تاریخ 25 اکتبر وارد بازار شد ، آل رسماً شروع به کار برای یک پروژه جدید دیگر کرد ، مجموعه ای تحت عنوان A Doctor، A Painter، and An Alchemist Walk Into A Bar، برای سقوط در 2 اکتبر.

اگرچه جزئیات پیرامون این مورد قطعاً کم است ، اما به نظر می رسد که تصویر بزرگتری ترسیم شده است. آلک در یک پست قابل توجه در صفحه اینستاگرام خود تأیید کرد که پروژه با نصب کامل آلبوم در Over The Influence ، یک گالری هنر معاصر در لس آنجلس ، به پایان می رسد. صفحه OTI IG اعلام کرد: “OTI از میزبانی نصب آلبوم هیجان زده است” یک دکتر ، یک نقاش و یک کیمیاگر به یک بار می روند “همکاری DRx Romanelli ، اسپنسر لوئیس و کیمیاگر”. “DRx Romanelli داستان های زنده ما را در تاریخ 30 سپتامبر و 01 اکتبر و در پی برگزاری یک رویداد خصوصی در 02 اکتبر 2020 تحویل خواهد گرفت.”

و کیمیاگر آشکار شد. در پایان آلک ، او پیش نمایش یک بنگل صدایی واقعاً شوم را نشان می دهد که به عنوان نشانه ای امیدوار کننده از آنچه در آینده خواهد آمد ، عمل می کند. از نگاه آن ، به نظر می رسد که یک فشار مطبوعات وینیل محدود وجود دارد ، که همراه با برخی از تصاویر زنده آلبوم کاملا زرد است. به نظر می رسد که یک کتاب هنری نیز وجود دارد ، اگرچه جزئیات مربوط به آن که در حال حاضر به طور گسترده در دسترس نیستند. با این حال علاقه مندان می توانند پیش نمایش زیر را بررسی کنند.

مطالب جالب  مایک تایسون "افتخار می کند" که سرانجام امسال برای اولین بار رأی می دهد
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *