رفتن به نوشته‌ها

اردن هوا 6 “کارمین” شایعه تاریخ انتشار نازل

عنصر

طرفداران کفش های کتانی مارک جردن همه چیز را در مورد Air Jordan 6 می دانند. این یکی از اولین کفش هایی بود که مایکل جوردن در طول دهه 90 می پوشید و اولین کفش ورزشی بود که او یک قهرمانی به تن کرد. در نتیجه. رنگ آمیزی “مادون قرمز” برای مدتی در بدنامی زندگی کرده و هر چند سال یکبار به عقب کشیده می شود. بسیاری از پیشنهادات عالی OG Jordan 6 وجود دارد ، از جمله مدل “Carmine” که دقیقاً مانند “مادون قرمز” ، همچنان به بازار عرضه می شود. با جشن گرفتن 30 سالگی جردن 6 در سال 2021 ، این امر به ویژه درست خواهد بود زیرا جامپمن قصد دارد آن را بازگرداند.

طی چند ماه گذشته ، Instagram sneaker insiderzsneakerheadz اطلاعات داخلی را در مورد جردن 6 “کارمین” با بیان اینکه در مراحل اولیه سال 2021 بازگشت خواهد کرد. اکنون ، حساب اینستاگرام ادعا می کند که قرار است این کفش در 13 فوریه با قیمت 190 دلار برگردد. این کفش ورزشی ابتدا قرار بود یک هفته بعد رها شود ، اما اکنون به نظر می رسد که آن تاریخ جایگزین شده است.

این اطلاعات منتشر شده ممکن است تغییر کند ، بنابراین برای اطلاع از بروزرسانی ها در جریان باشید ، زیرا مطمئن خواهیم شد تا آنها را نزد خود بیاورید. مثل همیشه، ما اطلاع دهید آنچه شما فکر می کنم، در نظرات زیر است

مطالب جالب  NeNe Leakes با اجرای وندی ویلیامز روبرو شد: "پاها و پاهای بسیار بزرگ"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *