رفتن به نوشته‌ها

اردن هوا 13 “قرمز سنگ چخماق” تنظیم برای 2021: اولین نگاه

عنصر

شاید یکی از مدلهای ایر جردن که کمتر مورد ارزیابی قرار گرفته است در چند سال گذشته Air Jordan 13 بوده است. این مدل را مایکل جوردن در تمام سالهای 1997-1998 می پوشید. فصل اگرچه همانطور که بسیاری دیگر می دانند ، او در پایان عنوان قهرمانی خود را در Air Jordan 14 به پایان رساند. صرف نظر از این ، جوردن 13 در طول سال ها مورد علاقه طرفداران بوده است و جوردن برند مورد توجه قرار گرفته است. در نتیجه ، رنگهای جدید بسیار جالب و همچنین برخی از رتروها به ما داده شده است. از جمله این رتروها ، هواپیمای Air Jordan 13 “سنگ چخماق” است که تمام بهار را به عقب کاهش داده است.

اکنون ، به نظر می رسد که هواپیمای Air Jordan 13 با مسدود کننده رنگی شبیه به مدل “سنگ چخماق”. این بار ، اما ، مواد آبی با یک لباس ورزشی قرمز قرمز جایگزین خواهد شد. در عکس هایی که در زیر توسط کفش ورزشی اینستاگرامzsneakerheadz منتشر شده است ، می توانیم ببینیم که چگونه این کفش ورزشی از زیبایی شناسی فوق الذکر “سنگ چخماق” الهام می گیرد. این شاید یکی از تمیزترین جردن های 13 باشد که ما مدتی است دیده ایم و مطمئن هستیم طرفداران با گرفتن یک جفت بسیار هیجان زده خواهند شد.

در حالی که قرار است منتشر شوند ، منتظر هرگونه به روزرسانی در این مورد باشید. در سال 2021. مثل همیشه ، نظرات خود را در مورد نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

مطالب جالب  Future Teases Dark Banger امیدوار کننده
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *