رفتن به نوشته‌ها

اردن هوا 1 بالا OG “فیروزه” طعنه برای 2021: اولین نگاه

عنصر

راههای رنگی Air Jordan 1 همیشه بدون توجه به اینکه در چه سالی قرار داشته باشیم داده می شوند. این کفش در اواسط دهه 80 ایجاد شد و همچنان محبوب بود شبح برای شاخه مایک جردن نایک ، جامپمن. در سال 2020 ، ما شاهد حجم عظیمی از مدلهای Air Jordan 1 بوده ایم و بسیاری از آنها نیز راهی بازار شده اند. جوردن برند در حال شروع به کار با تجهیزات برای سال 2021 است و در حال حاضر به نظر می رسد که آنها یک اردوگاه بسیار جالب در راه دارند. تا آنجا که Jordan 1 در نظر گرفته شده است ، تیزرهای متعددی وجود داشته است ، که آخرین آن پیشنهاد عجیب “Seafoam” است.

با تشکر از SHOF در اینستاگرام ، می توانید عکس فتوشاپی رنگی را در زیر مشاهده کنید. این مدل به عنوان “Seafoam / Healing Orange / White” ذکر شده است و کاملاً مسدود کننده رنگ است. زبان ، جعبه انگشتان پا و پانل های کناری سفید هستند ، در حالی که سبز کف کف روی پوشش ها و پاشنه پشت قرار گرفته است. از آنجا ، به ما مقدار نارنجی روی نایک swoosh و همچنین کاف داده شده است ، که به شما کمک می کند تا کنتراست خوبی ایجاد کنید.

اگرچه هنوز تاریخ انتشار این موارد تأیید نشده است ، به نظر می رسد این موارد انتظار می رود که در تابستان سال 2021 منتشر شود. برای به روزرسانی در مورد HNHH ، آن را قفل نگه دارید ، زیرا مطمئناً آنها را برای شما به ارمغان می آوریم.

مطالب جالب  Tevin Campbell تهدید به اقدام قانونی علیه Jaguar Wright بیش از اتهامات
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *