رفتن به نوشته‌ها

آدیداس Yeezy افزایش 700 به بازگشت در پر جنب و جوش “خورشید” Colorway

عنصر

Kanye West در سال 2017 هنگامی که از AdidasYeezy Boost 700 به جهانیان رونمایی کرد بازی کفش ورزشی را تغییر داد. برای کسانی که نمی دانند ، این شبح به خوبی دوران کفش پدر را آغاز کرده است که اکنون همه ما آن را می شناسیم و دوستش داریم. در آن زمان ، کفش ها توسط افراد دزدکی حرکت می کردند اما سرانجام ، همه به اطراف می آمدند و اکنون ، این شبح بهترین کار Ye به حساب می آید. متأسفانه ، مدتی است که ما هیچ رنگ جدیدی پیدا نکرده ایم ، هرچند که این روند در حال تغییر است.

با توجه به Yeezy Mafia ، یک رنگ آمیزی کاملاً جدید Adidas Yeezy Boost 700 در حال نه چندان دور افتاد -آینده دور. این راه رنگی “خورشید” نامیده می شود و همانطور که از ماکت زیر می بینید ، کاملاً پر جنب و جوش خواهد بود. قسمت فوقانی در واقع با رنگ زرد پوشیده شده در حالی که قسمت میانی آن بیشتر نارنجی است. از آنجا ، برخی از رنگهای سیاه و سفید به ما داده می شود تا کمی مخلوط شود. اگر طرفدار رنگ های عجیب و غریب و این شبح خاص باشید ، مطمئناً “Sun” Yeezy Boost 700 یک پلیس ضروری خواهد بود.

بر اساس پست زیر ، می توانید انتظار داشته باشید که اینها در طول مراحل ابتدایی سال 2021 را نگه دارید و آن را در HNHH قفل نگه دارید زیرا مطمئن خواهیم بود که آخرین به روزرسانی ها را برای شما به ارمغان می آوریم.

مطالب جالب  فرانک اوشن در حالی که رئیس جمهور دونالد ترامپ
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *