رفتن به نوشته‌ها

AP $ Rocky ، Tyler ، The Creator و Iggy Pop Star در آگهی شگفت انگیز جدید Gucci

Tyler، The Creator و AP $ Rocky یکی از بهترین دوستی ها را در همه هیپ هاپ دارند. به نظر می رسد رهبران مربوط به Odd Future و A $ AP Mob همدیگر را بدست آورند. آنها چندین بار همکاری موسیقی داشته اند و در شبکه های اجتماعی ، همیشه به نظر می رسد که از سرخ کردن و بازی کردن یکدیگر لذت می برند.

تایلر و راکی ​​به عنوان اهداف bromance در خدمت بسیاری قرار گرفتند ، ظاهراً از شخص سومی در اتحادیه خود استقبال کردند: ایگی پاپ افسانه ای.

[محتوای جاسازی شده]

ایگی پاپ در جدیدترین فیلم تبلیغاتی گوچی در کنار تایلر ، خالق و AP $ Rocky حضور دارد که کارگردانی فوق العاده خلاقانه هارمونی کورین را بر عهده داشته است. ذهن سازنده Spring Breakers و Kids ، و همچنین کارگردان “Needed Me” ریحانا ، از اواخر تمرکز خود را بر روی کار خود با گوچی متمرکز کرده است. او در کنار گوچی مانه در اولین همکاری رپ با مارک تجاری لوکس کار کرد و اکنون به عنوان مدیر آخرین کار خیاطی آنها منصوب شده است.

راکی ​​و تایلر از یک بعد از ظهر با ایگی پاپ و طوطی شایان ستایش لذت می برند ، Biggy Pop. آنها در گروه های گوچی خود که بسیار شیک به نظر می رسند ، در خانه ایگی سرگرم می شوند ، اسیر می شوند.

الساندرو میشله ، مدیر خلاق گوچی ، در مورد کمپین جدید خیاطی صحبت می کند: “نوع خاصی از سرگرمی همچنین به تصویر کشیده شده است و این ایده که چگونه وسواس شخص در ظاهر می تواند نوعی زمینه مشترک ایجاد کند که می تواند به نوعی برادری تبدیل شود. دیدن این سه مرد در کنار هم بسیار زیبا بود ، ظاهراً متفاوت اما بسیار مشابه. “

مطالب جالب  HNHH TIDAL Wave: Benny The Butcher & T.I. فراهم می کند که موسیقی متن این هفته

برخی از موارد برجسته زیر را بررسی کنید و موارد دلخواه خود را با ما در میان بگذارید.


تصویر از طریق گوچی


تصویر از طریق گوچی

[از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *